K-POP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na srpski K-pop forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Girls' Generation/SNSD

Ići dole 
+25
Anđela.
DooHyoLove
YoonAddict
CLover
Buba387
S.O.R.A
taeyeon
Eternal-Panda
Imperator1346
SONE SARANGHAE
SHINeeGirl
Pikachu.
▼ A.R.M.Y †
Yuri <3
Elfeu~
HereComesTrouble
PrincessHigh
~Bommie..~
B2UTYdonna
Kai-otic
harunyan
Jessie0123
~Bug Minzy~
SONEBoy
r0zI
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Ned 10 Mar 2013, 14:27

S.O.R.A ::
Ja volim 2NE1 (doduse, ne kao prije ali ih volim) i GG (njih stvarno obozavam) i znam da se grupe slazu. Mislim da su fanovi koji se svadjaju i mrze grupe pa cak i jedni druge, najveci tupsoni na svijetu. -__-' Stvarno, glupost! SNSD su popularnije, to znam, samo mi nije jasno cemu onda svadje i mrznja. Neopisivo glupo. :O Ja sam relativno dugo u K-pop-u i ni jednu jedinu grupu ne mrzim. Mozda je do mene. big smile

Slažem se sa tobom u svemu funny Ni ja ne volim 2NE1 kao prije,nznm zašto,vjerovatno zbog toga što dugo ništa nisu promovisale i što su malo promijenile svoj stil.

Citat :
Btw pre 2 dana SNSD su snimale pesmy sa americkim producentom ,on je radio Buttong od PCD, Yeah od UShera msm i jos neke popularne pesme...



One mogu da nauce da pevaju na engleskom da nemaju akcenat ali ipak jedino ko stvarno ume da govori engleski su Tiffany i Jessica i uzimajuci u obzir da je Jessica inace cutljiva a tiffany glasna nekako imam osecaj da ce SNSD u Americi da budu Stepho + Sica i ostali...

Da,jedva čekam njihov debut u Americi funny Tiffany je predstavnik grupe što se engleskog tiče,baš je talkative i to volim kod nje.Jessica je,kao što i ti kažeš,pomalo ćutljiva i manje priča.Kada su gostovale u emisiji Kelly Rippe ili na MTV-u samo su Fany i Sica pričale,dok su ostale članice ćutale jer ne govore engleski.Mislim da im to može biti mala prepreka u Americi,ali tu su Tiffany i Jessica koje tečno govore tako da ne bi trebalo da bude problema jer neke grupe nemaju ni jednog člana koji govori engleski.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
HereComesTrouble
S♡NE
S♡NE
HereComesTrouble


Datum upisa : 16.01.2013
Broj poruka : 59

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Ned 10 Mar 2013, 16:24

SONEBoy ::
S.O.R.A ::
Ja volim 2NE1 (doduse, ne kao prije ali ih volim) i GG (njih stvarno obozavam) i znam da se grupe slazu. Mislim da su fanovi koji se svadjaju i mrze grupe pa cak i jedni druge, najveci tupsoni na svijetu. -__-' Stvarno, glupost! SNSD su popularnije, to znam, samo mi nije jasno cemu onda svadje i mrznja. Neopisivo glupo. :O Ja sam relativno dugo u K-pop-u i ni jednu jedinu grupu ne mrzim. Mozda je do mene. big smile

Slažem se sa tobom u svemu funny Ni ja ne volim 2NE1 kao prije,nznm zašto,vjerovatno zbog toga što dugo ništa nisu promovisale i što su malo promijenile svoj stil.

Citat :
Btw pre 2 dana SNSD su snimale pesmy sa americkim producentom ,on je radio Buttong od PCD, Yeah od UShera msm i jos neke popularne pesme...



One mogu da nauce da pevaju na engleskom da nemaju akcenat ali ipak jedino ko stvarno ume da govori engleski su Tiffany i Jessica i uzimajuci u obzir da je Jessica inace cutljiva a tiffany glasna nekako imam osecaj da ce SNSD u Americi da budu Stepho + Sica i ostali...

Da,jedva čekam njihov debut u Americi funny Tiffany je predstavnik grupe što se engleskog tiče,baš je talkative i to volim kod nje.Jessica je,kao što i ti kažeš,pomalo ćutljiva i manje priča.Kada su gostovale u emisiji Kelly Rippe ili na MTV-u samo su Fany i Sica pričale,dok su ostale članice ćutale jer ne govore engleski.Mislim da im to može biti mala prepreka u Americi,ali tu su Tiffany i Jessica koje tečno govore tako da ne bi trebalo da bude problema jer neke grupe nemaju ni jednog člana koji govori engleski.

ne znam kako ce se sto se tice kulture snaci.One su naucene na Koreju, osim Tiffany koja je cak i kad je u Koreji prava amerikanka...i Jessica je ali ipak nije u rangu ko Tiffany jer su od jessica roditelji vise tradicionalni i sa 10 godina je otisla u Koreju dok porodica od tiffany uopste nije tradicionalna i kasnije je dosta otisla u Koreju...
+ porodica od Tiffany je u americi i dalje...njoj je san da uspe u Americi i ona ce se snaci tu nema problema, i Jessica ce isto ali kako ce ostale clanice to ne znam...


Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Ned 10 Mar 2013, 16:32

HereComesTrouble ::


ne znam kako ce se sto se tice kulture snaci.One su naucene na Koreju, osim Tiffany koja je cak i kad je u Koreji prava amerikanka...i Jessica je ali ipak nije u rangu ko Tiffany jer su od jessica roditelji vise tradicionalni i sa 10 godina je otisla u Koreju dok porodica od tiffany uopste nije tradicionalna i kasnije je dosta otisla u Koreju...
+ porodica od Tiffany je u americi i dalje...njoj je san da uspe u Americi i ona ce se snaci tu nema problema, i Jessica ce isto ali kako ce ostale clanice to ne znam...

Mene iskreno briga za Ameriku,ja sam srećan dok one promovišu u Koreji i Japanu.Amerika je mnoge upropastila,ne želim da se to i njima dogodi.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
HereComesTrouble
S♡NE
S♡NE
HereComesTrouble


Datum upisa : 16.01.2013
Broj poruka : 59

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Ned 10 Mar 2013, 16:54

SONEBoy ::
HereComesTrouble ::


ne znam kako ce se sto se tice kulture snaci.One su naucene na Koreju, osim Tiffany koja je cak i kad je u Koreji prava amerikanka...i Jessica je ali ipak nije u rangu ko Tiffany jer su od jessica roditelji vise tradicionalni i sa 10 godina je otisla u Koreju dok porodica od tiffany uopste nije tradicionalna i kasnije je dosta otisla u Koreju...
+ porodica od Tiffany je u americi i dalje...njoj je san da uspe u Americi i ona ce se snaci tu nema problema, i Jessica ce isto ali kako ce ostale clanice to ne znam...

Mene iskreno briga za Ameriku,ja sam srećan dok one promovišu u Koreji i Japanu.Amerika je mnoge upropastila,ne želim da se to i njima dogodi.

meni bi bilo najdraze da ne odu u ameriku tj da izdaju pesme za njihovo trziste ali da ostanu u Koreji a samo kad zatreba od ameriku mada i msm da ce tako da bude
Nazad na vrh Ići dole
Buba387
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP



Pol : Ženski
Godina : 26
Hobiji : Ples!! <33
Raspoloženje : n.n
Datum upisa : 06.01.2013
Broj poruka : 13

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Uto 26 Mar 2013, 13:56

Sta mislite o njima? NAJBOLJE SU NAJLJEPSE NAJSLADJE !! <333 BEST! ~~
Ko vam je omiljeni clan?ma joj sve su ali mogu izdvojiti Tiffany Hyoyeon Sunny i Tayeon <3xD
Omiljena pesma?I got a boy
Omiljeni spot?Run devil run i The boys
Nazad na vrh Ići dole
Buba387
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP



Pol : Ženski
Godina : 26
Hobiji : Ples!! <33
Raspoloženje : n.n
Datum upisa : 06.01.2013
Broj poruka : 13

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Uto 26 Mar 2013, 13:58

PRELEPA!! <333
[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Uto 26 Mar 2013, 16:58

Buba387 ::
PRELEPA!! <333
[You must be registered and logged in to see this link.]


Awww,Hyo! ily I tebi je Hyo bias?^^

Samo pripazi malo na duple postove,nemoj da postavljaš dva puta zaredom Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
HereComesTrouble
S♡NE
S♡NE
HereComesTrouble


Datum upisa : 16.01.2013
Broj poruka : 59

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Uto 26 Mar 2013, 18:11

Taeyeon nazvala Tiffany M pink gangsta. ily Taeny feelings yay

anyway ne znam dal ste culi ali vec su snimile 5 pesama za engleski album , tj tih 5 pesama je radio lik koji je radio pesme za Ciary,Usher-a msm , PCD etc...

i prica se da ce posle japanske turneje zvanicno da se objave informacije o albumu + da Tiffany komponuje takodje za album
Nazad na vrh Ići dole
taeyeon
Shawol
Shawol
taeyeon


Pol : Ženski
Godina : 28
Lokacija : Neptun
Hobiji : tegobim taksiste i gledam tajvanske serije
Raspoloženje : bit će bolje kad Mjesec uđe u Ribu
Datum upisa : 08.02.2013
Broj poruka : 1037

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Uto 26 Mar 2013, 18:57

HereComesTrouble ::
Taeyeon nazvala Tiffany M pink gangsta. ily Taeny feelings yay

my locksmith heart
taeyeon pls don't [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://linverno.tumblr.com
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Sre 27 Mar 2013, 13:45

HereComesTrouble ::
Taeyeon nazvala Tiffany M pink gangsta. ily Taeny feelings yay


Da vidio sam funny To pored slike sa instagrama koja je btw moj avatar big smile Taeng and Fany perfection *O*
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
HereComesTrouble
S♡NE
S♡NE
HereComesTrouble


Datum upisa : 16.01.2013
Broj poruka : 59

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Čet 28 Mar 2013, 10:59

Danas su otisle u bangkok imaju nastup...i na aerodromu Tiffany je poludela od besa kazu fanovi da je nikad nisu videli takvu da je bila uzasno besna

some international fans taking pictures of SNSD while at the Japanese airport. While managers usually are the ones who tell fans to stop taking pictures, Tiffany had to step up and tell fans herself to stop taking photos. She even have to point at people who do so (which raised eyebrows).

People need to understand that Japan has strict rules about taking photos of celebrities in public, to give them their privacy, which the Japanese people has learned to do so over the years.
Nazad na vrh Ići dole
taeyeon
Shawol
Shawol
taeyeon


Pol : Ženski
Godina : 28
Lokacija : Neptun
Hobiji : tegobim taksiste i gledam tajvanske serije
Raspoloženje : bit će bolje kad Mjesec uđe u Ribu
Datum upisa : 08.02.2013
Broj poruka : 1037

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Čet 28 Mar 2013, 12:02

Curi puk'o film, šta će.
Nazad na vrh Ići dole
http://linverno.tumblr.com
HereComesTrouble
S♡NE
S♡NE
HereComesTrouble


Datum upisa : 16.01.2013
Broj poruka : 59

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Čet 28 Mar 2013, 15:35

Jay Park postavio SNSD sliku tj sliku od Taeyeon-Tiffany-Yuri-Seohyun na instagram a Gdragon retweetovao big smile
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Čet 28 Mar 2013, 18:41

HereComesTrouble ::
Jay Park postavio SNSD sliku tj sliku od Taeyeon-Tiffany-Yuri-Seohyun na instagram a Gdragon retweetovao big smile

Haha,nisam znao da ih gotive big smile
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
HereComesTrouble
S♡NE
S♡NE
HereComesTrouble


Datum upisa : 16.01.2013
Broj poruka : 59

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Pon 01 Apr 2013, 09:23

SNSD Gee mv je dostigao 100 miliona viewsa na youtube , SNSD su prva asian grupa u istoriji da su to uspeli, GS se ne racuna jer PSY nije grupa vec solo...

+ Tiffany je najduze MC u istoriji muzickih programa u Koreji, do sada je bila MC 123 epizode
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Pon 01 Apr 2013, 15:28

HereComesTrouble ::
SNSD Gee mv je dostigao 100 miliona viewsa na youtube , SNSD su prva asian grupa u istoriji da su to uspeli, GS se ne racuna jer PSY nije grupa vec solo...

+ Tiffany je najduze MC u istoriji muzickih programa u Koreji, do sada je bila MC 123 epizode

Yay! dancing Gee dostigao 100 miliona,a meni stigli GG cd-ovi! running +Fany!Saranghae! ily
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Pon 01 Apr 2013, 17:58

HereComesTrouble ::
SNSD Gee mv je dostigao 100 miliona viewsa na youtube , SNSD su prva asian grupa u istoriji da su to uspeli, GS se ne racuna jer PSY nije grupa vec solo...

+ Tiffany je najduze MC u istoriji muzickih programa u Koreji, do sada je bila MC 123 epizode

Psy se ne računa jer nije idol big smile Very Happy
Keke~ Very Happy GG ARE THE BEST!! <3
Aaaah, Tiffany, moj SoShi bias <3 <3


Inače, ja ne znam šta se dešava sa mnom big smile Jessica me toliko izluđe big smile Very Happy OMFG KAKO JE VOOOOOLIIIM <3 <3
Nazad na vrh Ići dole
HereComesTrouble
S♡NE
S♡NE
HereComesTrouble


Datum upisa : 16.01.2013
Broj poruka : 59

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Uto 09 Apr 2013, 12:30

Fanovi snimili zvuk kako se SNSD gube dok su snimali reklamu big smile Tiffany ko da je pijana LOL peva,mumla,dere se hahaha Taeyeon se smeje a neko se izdrao OPPAAAAAAAAAAA nisam sigurna ko

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Uto 09 Apr 2013, 19:45

HereComesTrouble ::
Fanovi snimili zvuk kako se SNSD gube dok su snimali reklamu big smile Tiffany ko da je pijana LOL peva,mumla,dere se hahaha Taeyeon se smeje a neko se izdrao OPPAAAAAAAAAAA nisam sigurna ko

[You must be registered and logged in to see this link.]

Aw, so cute. Fany pjeva Teenage Dream i Firework + Taeyeon's laugh pinkheart Da nije Hyo viknula oppa? Nisam bas siguran.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Ned 04 Avg 2013, 18:32

6 years, 9 girls! Happy 6th Anniversary! SoShi and SONE forever as one! Let's continue making history! Forever the best group, forever the best fandom! Jigeumeun SO NYUH SHI DAE! ily crtasrce jeej 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Pol : Ženski
Godina : 30
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4965

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Ned 11 Avg 2013, 21:31

congrats 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
CLover
Blackjack/V.I.P
Blackjack/V.I.P
CLover


Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : Seoul,Korea
Hobiji : Pricati viceve xD
Raspoloženje : Za K-POP uvek :D
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 2937

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Uto 03 Sep 2013, 14:30


Sta mislite o njima: Ne volim ih, ali su ok.
Omiljeni clan:Taeyeon
Omiljena pjesma:I got a boy, The boys
Omiljeni spot:The Boys,I got a boy.
Nazad na vrh Ići dole
YoonAddict
S♡NE
S♡NE
YoonAddict


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Neverland
Datum upisa : 03.10.2013
Broj poruka : 74

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Čet 03 Okt 2013, 08:46

Sta mislite o njima: 9 KRALJICA. 9 BOGINJA. 9 SAVRSENSTAVA BEZ MANE. 9 DEVOJAKA KOJE NAPROSTO OBOZAVAM. PRVI PUT SAM 2007 CULA NJIHOVU PESMU INTO THE NEW WORLD, I ODTADA SAM SONE, JA NE VERUJEM DA JE VEC PROSLO 6 GODINA ily 
Omiljeni clan: Yoona, moj ultimate ily Ali ih sve volim <3
Omiljena pjesma: Sve pesme volim ily 
Omiljeni spot: i sve spotove ily
Nazad na vrh Ići dole
DooHyoLove
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP



Pol : Ženski
Hobiji : Igranje i slusanje k-pop
Raspoloženje : Fantastic,boom shaka lakaa...
Datum upisa : 15.10.2013
Broj poruka : 1

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Uto 15 Okt 2013, 18:34

Malo kasnim sa odgovorom,maloo visee,ali dobroo.Inace moj bias je Hyo baby^^ love her so much♥♥
Omiljena pesma..hm...realno sve su savrsene,ali mozda I got a boy,RDR,INTW,The boys
Nazad na vrh Ići dole
Anđela.
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
Anđela.


Pol : Ženski
Godina : 23
Lokacija : exo planet.
Hobiji : #samo muške crtaće gledam
Raspoloženje : Stressed.
Datum upisa : 23.02.2014
Broj poruka : 5

Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1Ned 23 Feb 2014, 19:10


Sta mislite o njima: Savršenstvo bez mane. pinkheart 

Omiljeni clan: Hyoyeon,kraljica  pinkheart Naravno sve su mi drage :3

Omiljena pjesma:Oh!,My Oh My,Gee,Galaxy Supernova,The Boys,Beep Beep,IGAB  ily 

Omiljeni spot: I got a boy,Run Devil Run :d
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Girls' Generation/SNSD - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 7 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Girls' Generation/SNSD
Nazad na vrh 
Strana 7 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Girls' Generation/SNSD
» Girls' Generation/SNSD
» Girls' Generation/SNSD
» Girls' Generation / SNSD
» Girls' Generation/SNSD

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: K-POP :: K-pop girl bendovi :: Bendovi-
Skoči na: