K-POP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na srpski K-pop forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Omiljeni clan grupe 4Minute?

Ići dole 
+10
▼ A.R.M.Y †
S.O.R.A
~Bommie..~
Lynda_
B2UTYdonna
Elfeu~
NattKim
SONEBoy
Kai-otic
r0zI
14 posters

Omiljeni clan grupe 4Minute?
Ji-hyun
Omiljeni clan grupe 4Minute? I_vote_lcap0%Omiljeni clan grupe 4Minute? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ga-yoon
Omiljeni clan grupe 4Minute? I_vote_lcap15%Omiljeni clan grupe 4Minute? I_vote_rcap
 15% [ 3 ]
Ji-yoon
Omiljeni clan grupe 4Minute? I_vote_lcap5%Omiljeni clan grupe 4Minute? I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Hyun-a
Omiljeni clan grupe 4Minute? I_vote_lcap75%Omiljeni clan grupe 4Minute? I_vote_rcap
 75% [ 15 ]
So-hyun
Omiljeni clan grupe 4Minute? I_vote_lcap5%Omiljeni clan grupe 4Minute? I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 20
 

AutorPoruka
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Pol : Ženski
Godina : 30
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4965

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Ned 04 Nov 2012, 21:53

Omiljeni clan grupe 4Minute?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Čet 08 Nov 2012, 00:47

Ji Yoon
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Ned 09 Dec 2012, 11:29

Hyuna Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
NattKim
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
NattKim


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : EXO Planet
Hobiji : Crtanje,Pevanje,Ples
Raspoloženje : :D
Datum upisa : 21.12.2012
Broj poruka : 2

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Pet 21 Dec 2012, 19:57

HyunA! ily
Nazad na vrh Ići dole
http://smile-jong.tumblr.com/
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Pet 28 Dec 2012, 15:13

Hyun-Ah Very Happy *__* ♥️
Nazad na vrh Ići dole
B2UTYdonna
V.I.P
V.I.P
B2UTYdonna


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Amegakure
Raspoloženje : O.-
Datum upisa : 03.01.2013
Broj poruka : 415

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Sre 09 Jan 2013, 21:19

Gayoon Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lynda_
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
Lynda_


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Hrvatska
Hobiji : Muzika, svašta nešto.
Raspoloženje : ^-^
Datum upisa : 06.12.2012
Broj poruka : 177

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Pon 21 Jan 2013, 22:41

Samo znam koja mi je najgora i nepodnošljiva ali je neću imenovati jer je očito o kome je riječ...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=PLuGiZxXDiNhKOUwmVA4e7-uFsqgy9WN0m https://www.youtube.com/user/4LyNdA4
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Uto 22 Jan 2013, 00:16

Lynda_ ::
Samo znam koja mi je najgora i nepodnošljiva ali je neću imenovati jer je očito o kome je riječ...

Hyuna jel'? Ali zašto?
Nazad na vrh Ići dole
Lynda_
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
Lynda_


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Hrvatska
Hobiji : Muzika, svašta nešto.
Raspoloženje : ^-^
Datum upisa : 06.12.2012
Broj poruka : 177

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Uto 22 Jan 2013, 10:23

Hyuna jel'? Ali zašto?[/quote]

Jer ima tek 20 god. i pokušava biti nešto što nije, na stageu je sasvim druga osoba nego ovako u privatnom životu. Radi sve šta joj drugi kažu. Ima provokativne spotove. A mlada je još. Ne kažem kad bude imala 27 kao npr. Kim Sori da iz sebe radi šta god hoće. I Juniel koliko se meni čini ima skoro 20 pa usporedi njih dvije, koja razlika...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=PLuGiZxXDiNhKOUwmVA4e7-uFsqgy9WN0m https://www.youtube.com/user/4LyNdA4
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Uto 22 Jan 2013, 11:43

Lynda_ ::


Jer ima tek 20 god. i pokušava biti nešto što nije, na stageu je sasvim druga osoba nego ovako u privatnom životu. Radi sve šta joj drugi kažu. Ima provokativne spotove. A mlada je još. Ne kažem kad bude imala 27 kao npr. Kim Sori da iz sebe radi šta god hoće. I Juniel koliko se meni čini ima skoro 20 pa usporedi njih dvije, koja razlika...

Da i ja to znam, ali to je ono što nju Cube Entertainment tjera da radi. Hyuna je moj ultimate female bias, nisam je ranije voljela, ali kad sam saznala kakva je ona u stvari, ona mi se jako svidjela. Radi sve što joj drugi kažu jer nema drugog izbora, jer bi joj inače raskinuli ugovor i bila bi izbačena iz 4Minutea, ako znaš na šta mislim. Sigurno ni njoj nije lako zbog toga što mora da radi i da se pravi da je neko ko nije, kao i to da ona nije poznata po njenim pesmama osim Ice Creama, i po pesmama 4Minutea, već samo Gangnam stylea.
Nazad na vrh Ići dole
Lynda_
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
Lynda_


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Hrvatska
Hobiji : Muzika, svašta nešto.
Raspoloženje : ^-^
Datum upisa : 06.12.2012
Broj poruka : 177

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Sre 23 Jan 2013, 14:55

Da i ja to znam, ali to je ono što nju Cube Entertainment tjera da radi. Hyuna je moj ultimate female bias, nisam je ranije voljela, ali kad sam saznala kakva je ona u stvari, ona mi se jako svidjela. Radi sve što joj drugi kažu jer nema drugog izbora, jer bi joj inače raskinuli ugovor i bila bi izbačena iz 4Minutea, ako znaš na šta mislim. Sigurno ni njoj nije lako zbog toga što mora da radi i da se pravi da je neko ko nije, kao i to da ona nije poznata po njenim pesmama osim Ice Creama, i po pesmama 4Minutea, već samo Gangnam stylea.[/quote]

Nije joj lako ali na takav način može samo izgubiti još više fanova. Ljudi svašta govore o njoj. Možeš pročitati šta se sve piše po njenim spotovima. Žao mi je cure ali ipak, sama si je kriva. Možda i nije toliko loša osoba ali ne podnosim kad je neko takav u njenim godinama i kad nije svoj. Pogledaj samo koliko je smršavila u zadnjih nekoliko mjeseci...
Bila sam gledala neke emisije u kojima je gostovala i činila mi se sasvim okej, ali promijenila se odonda i to podosta.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=PLuGiZxXDiNhKOUwmVA4e7-uFsqgy9WN0m https://www.youtube.com/user/4LyNdA4
Lynda_
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
Lynda_


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Hrvatska
Hobiji : Muzika, svašta nešto.
Raspoloženje : ^-^
Datum upisa : 06.12.2012
Broj poruka : 177

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Sre 23 Jan 2013, 14:57

Zašto mi neće quotat, svašta -.-
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=PLuGiZxXDiNhKOUwmVA4e7-uFsqgy9WN0m https://www.youtube.com/user/4LyNdA4
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Sre 23 Jan 2013, 15:12

Lynda_ ::

Nije joj lako ali na takav način može samo izgubiti još više fanova. Ljudi svašta govore o njoj. Možeš pročitati šta se sve piše po njenim spotovima. Žao mi je cure ali ipak, sama si je kriva. Možda i nije toliko loša osoba ali ne podnosim kad je neko takav u njenim godinama i kad nije svoj. Pogledaj samo koliko je smršavila u zadnjih nekoliko mjeseci...
Bila sam gledala neke emisije u kojima je gostovala i činila mi se sasvim okej, ali promijenila se odonda i to podosta.

Da ali sve ja to znam. Pravi fan uvijek ostaje pravi fan, i to bi ti trebalo da znaš. Smile Sve one komentare što joj pišu su u stvari "antifanovi" koje nju znaju po Gangnam Styleu i po ničemu više. Ona Hyuna iz 4Minutea koju znaju 4NIE, i Hyuna iz Changea i Bubble Pop-a je Hyuna koja ja zovem "Prava Hyuna", a sve ostalo to je ono na šta nju tjeraju. Tačno je da je smršala i to mnogo, ali opet kažem da je za to kriv Cube Enteratainment. Što se mene tiče, jedine neke uslove za "normalan život" imaju članovi YG Familya, dok na primer SM,CUBE i ostali su katastrofalni.
Nazad na vrh Ići dole
~Bommie..~
BABY
BABY
~Bommie..~


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : somewhere
Hobiji : SLEEPIN'.
Raspoloženje : ^,^
Datum upisa : 05.01.2013
Broj poruka : 1148

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Sre 23 Jan 2013, 17:26

ELFish ::
Lynda_ ::

Nije joj lako ali na takav način može samo izgubiti još više fanova. Ljudi svašta govore o njoj. Možeš pročitati šta se sve piše po njenim spotovima. Žao mi je cure ali ipak, sama si je kriva. Možda i nije toliko loša osoba ali ne podnosim kad je neko takav u njenim godinama i kad nije svoj. Pogledaj samo koliko je smršavila u zadnjih nekoliko mjeseci...
Bila sam gledala neke emisije u kojima je gostovala i činila mi se sasvim okej, ali promijenila se odonda i to podosta.

Da ali sve ja to znam. Pravi fan uvijek ostaje pravi fan, i to bi ti trebalo da znaš. Smile Sve one komentare što joj pišu su u stvari "antifanovi" koje nju znaju po Gangnam Styleu i po ničemu više. Ona Hyuna iz 4Minutea koju znaju 4NIE, i Hyuna iz Changea i Bubble Pop-a je Hyuna koja ja zovem "Prava Hyuna", a sve ostalo to je ono na šta nju tjeraju. Tačno je da je smršala i to mnogo, ali opet kažem da je za to kriv Cube Enteratainment. Što se mene tiče, jedine neke uslove za "normalan život" imaju članovi YG Familya, dok na primer SM,CUBE i ostali su katastrofalni.

Uff..Iskreno,ne mislim da je HyunAh loša..Znam da ima sve te provokativne spotove,ali ona nije takva osoba
O.o Čak je sa Sunkyu,mojim NAJVEĆIM female biasom,hvatala kokoši xDD
Ne ljutim se,jer znam da svi mi imamo "nepodnošljive" članove nekih bendova..
Npr. meni je CL postala i više nego odvratna -_- Jednostavno,ne volim je više </3
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Sre 23 Jan 2013, 17:36

Super Generation ::


Uff..Iskreno,ne mislim da je HyunAh loša..Znam da ima sve te provokativne spotove,ali ona nije takva osoba
O.o Čak je sa Sunkyu,mojim NAJVEĆIM female biasom,hvatala kokoši xDD
Ne ljutim se,jer znam da svi mi imamo "nepodnošljive" članove nekih bendova..
Npr. meni je CL postala i više nego odvratna -_- Jednostavno,ne volim je više </3

Slažem se. Ona nije takva. Very Happy Kad gledam one funny moments ili neke videe prvo crknem od smijeha, a i tu se jasno vidi kakva je ona osoba. Što se tiče CL, ona je bila moj prvi bias, i zahvaljujući njoj sam zavoljela K-Pop, ali sad ne volim ni nju ni 2NE1. Nisu iste kao ranije. Slušam njihove pesme, ali nisam više Blackjack.
Nazad na vrh Ići dole
~Bommie..~
BABY
BABY
~Bommie..~


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : somewhere
Hobiji : SLEEPIN'.
Raspoloženje : ^,^
Datum upisa : 05.01.2013
Broj poruka : 1148

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Sre 23 Jan 2013, 21:24

ELFish ::
Super Generation ::


Uff..Iskreno,ne mislim da je HyunAh loša..Znam da ima sve te provokativne spotove,ali ona nije takva osoba
O.o Čak je sa Sunkyu,mojim NAJVEĆIM female biasom,hvatala kokoši xDD
Ne ljutim se,jer znam da svi mi imamo "nepodnošljive" članove nekih bendova..
Npr. meni je CL postala i više nego odvratna -_- Jednostavno,ne volim je više </3

Slažem se. Ona nije takva. Very Happy Kad gledam one funny moments ili neke videe prvo crknem od smijeha, a i tu se jasno vidi kakva je ona osoba. Što se tiče CL, ona je bila moj prvi bias, i zahvaljujući njoj sam zavoljela K-Pop, ali sad ne volim ni nju ni 2NE1. Nisu iste kao ranije. Slušam njihove pesme, ali nisam više Blackjack.
To ti kažem,breee big smile Slažem se Smile I eto,Hyuna izvrsno imitira Pikachua!^^ Hyuna,SARANGHAEYOOOOO~!~!
Nazad na vrh Ići dole
S.O.R.A
Shawol
Shawol



Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : SHINee World. <3 ^^
Hobiji : Crtanje, pjevanje, pisanje, plesanje, SANJARENJE. <3
Raspoloženje : DRAW/SING/DANCE/WRITE - REPEAT! <3
Datum upisa : 28.12.2012
Broj poruka : 552

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Sre 23 Jan 2013, 21:34

Super Generation ::

Uff..Iskreno,ne mislim da je HyunAh loša..Znam da ima sve te provokativne spotove,ali ona nije takva osoba
O.o Čak je sa Sunkyu,mojim NAJVEĆIM female biasom,hvatala kokoši xDD
Ne ljutim se,jer znam da svi mi imamo "nepodnošljive" članove nekih bendova..
Npr. meni je CL postala i više nego odvratna -_- Jednostavno,ne volim je više </3

Upravo tako. Very Happy HyunA je osoba sa osjecanjima i pored svih tih spotova, ona je ljudsko bice. Ona je meni prelijepa i daleko od loseg. Meni je ona odlicna i mnogo je volim! Very Happy 2NE1 su se promijenile a ja sam poznata po tome da mrzim promjene. Very Happy Nisam vise BlackJack. Jednostavno ne shvatam ljude koji se jednostavno PROMIJENE. To je glupost najveca. -.-'
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Sre 23 Jan 2013, 21:41

Super Generation ::

To ti kažem,breee big smile Slažem se Smile I eto,Hyuna izvrsno imitira Pikachua!^^ Hyuna,SARANGHAEYOOOOO~!~!


A to jeste, stvarno prejako imitira Pikachua Very Happy ^_^ Hyuna Sarangheyoo ♥️ ♥️ ♥️

Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Sre 23 Jan 2013, 22:30

Hyunino ponašanje ne smeta mi uopšte,ona je poznata po svom sexy imidžu i ne vidim tu nikakav problem xD Ali jeste mlada da bi furala taj imidž,ok sad joj je 20-21 godina,ali prije i nije bilo bas na mjestu.Ona je prepoznatljiva kao sexy idol od kad je bila u Wonder Girls,a tad je imala samo 14-15 godina što jeste malo uvrnuto...Ali dobro,kao što sam rekao nemam problem sa njenim ponašanjem,samo mi malo smeta što su ostale članice 4minute-a u njenoj sjenci :S
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Čet 24 Jan 2013, 00:55

Lynda_ ::
Zašto mi neće quotat, svašta -.-

Evo objasnjenja Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]

A ako ti jos nesto nije jasno, pitaj slobodno Wink
[You must be registered and logged in to see this link.]

SONEBoy ::
samo mi malo smeta što su ostale članice 4minute-a u njenoj sjenci :S

Slazem se, to je ipak grupa, a Cube ne bi trebalo tako da tretira ostale clanove.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
▼ A.R.M.Y †
A.R.M.Y
A.R.M.Y
▼ A.R.M.Y †


Pol : Ženski
Godina : 23
Lokacija : BTS dorm♥
Hobiji : crtanje...mnja~! >3> i slusanje muzike \d(-.^)b/
Raspoloženje : just be a little crazy >:3
Datum upisa : 25.01.2013
Broj poruka : 2731

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Čet 07 Feb 2013, 21:06

Hyun-a yay
Nazad na vrh Ići dole
A.R.M.Y
A.R.M.Y
A.R.M.Y



Pol : Ženski
Godina : 28
Lokacija : Los Angeles
Datum upisa : 26.01.2013
Broj poruka : 10070

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Čet 14 Feb 2013, 01:34

HyunA ^^
Nazad na vrh Ići dole
http://weheartit.com/BTS_ARMY
keepcalmandbeproudkpoper
L.O.Λ.E
L.O.Λ.E
keepcalmandbeproudkpoper


Pol : Ženski
Godina : 23
Lokacija : Srbija, Pančevo :)
Hobiji : Slušanje muzike xd
Raspoloženje : Pa finoo :D Raspoloženje popravlja uvek kpop! :D ♥
Datum upisa : 09.03.2013
Broj poruka : 7

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Ned 10 Mar 2013, 20:13

Hyuna Smile)
Nazad na vrh Ići dole
Pikachu.
S♡NE
S♡NE
Pikachu.


Pol : Ženski
Godina : 24
Lokacija : Skoplje :P
Hobiji : Spavanje -_-
Raspoloženje : x)
Datum upisa : 27.01.2013
Broj poruka : 116

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Pon 11 Mar 2013, 15:32

SoHyun <3.
Nazad na vrh Ići dole
taeyeon
Shawol
Shawol
taeyeon


Pol : Ženski
Godina : 28
Lokacija : Neptun
Hobiji : tegobim taksiste i gledam tajvanske serije
Raspoloženje : bit će bolje kad Mjesec uđe u Ribu
Datum upisa : 08.02.2013
Broj poruka : 1037

Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1Sre 03 Jul 2013, 00:39

Hyuna majka kraljica
Nazad na vrh Ići dole
http://linverno.tumblr.com
Sponsored content





Omiljeni clan grupe 4Minute? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni clan grupe 4Minute?   Omiljeni clan grupe 4Minute? Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Omiljeni clan grupe 4Minute?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Omiljeni clan grupe M4M?
» Omiljeni clan grupe 2PM?
» Omiljeni clan grupe B.A.P?
» Omiljeni clan grupe NU'EST?
» Omiljeni clan grupe M.I.B?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: K-pop svastara :: Glasanje-
Skoči na: