K-POP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na srpski K-pop forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Dobrodosli

Ići dole 
+44
A.R.M.Y
404Error
胜利
Kim Sely
Youngjae's baby ♥
YoonAddict
Lee Taemin
Marija
~Mizi
seventh devil.
Heechul
AllRiseSilver
hyorin
Tae
KiraBling
BubbleDreams
Bmakesyouscream
taeyeon
Imperator1346
Cassie~
Pikachu.
~*Taeminnie*~ <3
GD GD baby baby
Quincy97
~Bommie..~
mabushii
makibo031226
PrincessHigh
S.O.R.A
Eternal-Panda
Crayon.
Ana97
harunyan
CLover
Nataly♠♥
Jong Up
Elfeu~
SONEBoy
Zelo
~Bug Minzy~
Mitsuki
Kai-otic
Angi93
r0zI
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
Nataly♠♥
Blackjack
Blackjack
Nataly♠♥


Pol : Ženski
Raspoloženje : ♪♫♪ perfectly happy :D
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 288

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Pon 03 Dec 2012, 12:18

Hvala Angela Smile
Nazad na vrh Ići dole
CLover
Blackjack/V.I.P
Blackjack/V.I.P
CLover


Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : Seoul,Korea
Hobiji : Pricati viceve xD
Raspoloženje : Za K-POP uvek :D
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 2937

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Pon 03 Dec 2012, 15:56

Ćao nisam se dosad prestavljala.Ja sam Jovana imam 14 godina živim u Crnoj Gori.Omiljena grupa mi je 2NE1 i BIGBANG.A najviše volim Chaerin Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Angi93
L.O.Λ.E
L.O.Λ.E
Angi93


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Mystic Falls
Hobiji : citanje, pisanje, net
Raspoloženje : ...please don't stop the rain...
Datum upisa : 21.11.2012
Broj poruka : 1168

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Pon 03 Dec 2012, 16:13

Dobrodosla Jovana hi
Nazad na vrh Ići dole
CLover
Blackjack/V.I.P
Blackjack/V.I.P
CLover


Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : Seoul,Korea
Hobiji : Pricati viceve xD
Raspoloženje : Za K-POP uvek :D
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 2937

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Pon 03 Dec 2012, 16:16

Hvalaaaaaaa Very Happy I naravno biću redovan Smile
Nazad na vrh Ići dole
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Pol : Ženski
Godina : 30
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4965

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Pon 03 Dec 2012, 19:22

nataly ::
Ćaos svima.. hi Ja sam Nataša... Smile
Super vam je ideja da napravite ovaj forum, sad se svi mi koji volimo kpop možemo okupiti ovde..hehe.. Nadam se da će nas uskoro biti još više.. Very Happy

Lee Chaerin ::
Ćao nisam se dosad prestavljala.Ja sam Jovana imam 14 godina živim u Crnoj Gori.Omiljena grupa mi je 2NE1 i BIGBANG.A najviše volim Chaerin Very Happy


dobrodosle ^^
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Čet 06 Dec 2012, 12:05

nataly ::
Ćaos svima.. hi Ja sam Nataša... Smile
Super vam je ideja da napravite ovaj forum, sad se svi mi koji volimo kpop možemo okupiti ovde..hehe.. Nadam se da će nas uskoro biti još više.. Very Happy

Lee Chaerin ::
Ćao nisam se dosad prestavljala.Ja sam Jovana imam 14 godina živim u Crnoj Gori.Omiljena grupa mi je 2NE1 i BIGBANG.A najviše volim Chaerin Very Happy

Dobrodosle i uzivajte u forumu hi
I hvala, Nataly, nadamo se i mi bounce yay lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
harunyan
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
harunyan


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Wonderful Wonderland
Datum upisa : 15.12.2012
Broj poruka : 12

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Sub 15 Dec 2012, 09:48

Ćao c:
Ja sam Peka iiiii nadam se da ću biti aktivna ovde. o3o Slušam kpop već 4 god. i obožavam db5k, sj, infinite, b.a.p i secret. /rolls
Aaaaaanyway, ovo je super ideja.
/maše
Nazad na vrh Ići dole
Ana97
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
Ana97


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Valjevo
Hobiji : Ucenje stranih jezika xD pevanje i gluma
Raspoloženje : ^_____^
Datum upisa : 15.12.2012
Broj poruka : 5

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Sub 15 Dec 2012, 15:07

Hi!Ja sam Ana.Imam 15. godina,slusam k-pop vec tri godine big smile sada ce cetrvta ^^ Obozavam BB,i oni su mu omiljeni.Moj ultimate bias je GD i njega podrzavam u bilo kom izdanju Very Happy pored GD obozavam i Siwona iz SJ ,Zica iz Block B,Zela iz B.A.P,Yoseoba iz Beast,i mnoge druge big smile O da zaboravila sam da kazem ja zivim u Vljevu.Ako vas nesto zanima pitajte :3 Laughing Smile Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Sub 15 Dec 2012, 15:11

Welcome svima! hi
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Crayon.
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
Crayon.


Datum upisa : 15.12.2012
Broj poruka : 5

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Sub 15 Dec 2012, 16:01

Hello! Ja sam Sandra. K-Pop vec slusam 1 godinu Smile.. omiljeni su mi BB, 2NE1, f(x), Wonder Girls, T-ara.. bias iz BB mi je Daesung, iz 2NE1 je Bom, iz f(x) mi je Krystal, iz Wondr Girls mi je Lim i iz Tar-e je Hwayoung Very Happy.. Ako vas nesto zanima pitajte Smile..
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Sub 15 Dec 2012, 16:04

Crayon. ::
Hello! Ja sam Sandra. K-Pop vec slusam 1 godinu Smile.. omiljeni su mi BB, 2NE1, f(x), Wonder Girls, T-ara.. bias iz BB mi je Daesung, iz 2NE1 je Bom, iz f(x) mi je Krystal, iz Wondr Girls mi je Lim i iz Tar-e je Hwayoung Very Happy.. Ako vas nesto zanima pitajte Smile..

Welcome and enjoy! Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Angi93
L.O.Λ.E
L.O.Λ.E
Angi93


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Mystic Falls
Hobiji : citanje, pisanje, net
Raspoloženje : ...please don't stop the rain...
Datum upisa : 21.11.2012
Broj poruka : 1168

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Ned 16 Dec 2012, 16:35

hi Peka, Ana i Sandra
Nadfam se da cete biti redovne i dobro se zabaviti! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ana97
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
Ana97


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Valjevo
Hobiji : Ucenje stranih jezika xD pevanje i gluma
Raspoloženje : ^_____^
Datum upisa : 15.12.2012
Broj poruka : 5

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Ned 16 Dec 2012, 21:21

Ja cu biti,barem se nadam Very Happy Samo ne znam,sta treba da radimo ovde Question lol! Laughing ALi je ovo super ideja big smile
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Pon 17 Dec 2012, 21:04

Ana97 ::
Ja cu biti,barem se nadam Very Happy Samo ne znam,sta treba da radimo ovde Question lol! Laughing ALi je ovo super ideja big smile

Pa valjda da budemo aktivni,da raspravljamo o temama vezanim za K-pop Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
~Bug Minzy~
Blackjack
Blackjack
~Bug Minzy~


Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : Zvornik
Hobiji : Sve zivo..
Raspoloženje : :]
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 170

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Uto 18 Dec 2012, 15:52

Ima nas..Ooo
Bas sam HAPPY sto nemoram da mislim da sam jedina Very Happy
Smile ily Smile ily
Nazad na vrh Ići dole
Ana97
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
Ana97


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Valjevo
Hobiji : Ucenje stranih jezika xD pevanje i gluma
Raspoloženje : ^_____^
Datum upisa : 15.12.2012
Broj poruka : 5

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Uto 18 Dec 2012, 19:08

A pa onda cu biti aktivna..samo da krene raspust :O Ja sam te srece da pre u osnovnoj su sa mnom isle u odeljenje dve drugarice koje slusaju kpop a sada u srednjoj drug :O lol! yay
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Uto 18 Dec 2012, 20:11

Ana97 ::
A pa onda cu biti aktivna..samo da krene raspust :O Ja sam te srece da pre u osnovnoj su sa mnom isle u odeljenje dve drugarice koje slusaju kpop a sada u srednjoj drug :O lol! yay

Haha,blago tebi.Ja sam jedini u skoli koji slusa K-pop.I'm lonely (
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
CLover
Blackjack/V.I.P
Blackjack/V.I.P
CLover


Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : Seoul,Korea
Hobiji : Pricati viceve xD
Raspoloženje : Za K-POP uvek :D
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 2937

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Uto 18 Dec 2012, 21:11

SONEBoy:

Haha,blago tebi.Ja sam jedini u skoli koji slusa K-pop.I'm lonely (

Tvoji drugari ne znaju sta propustaju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Pol : Ženski
Godina : 30
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4965

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Uto 18 Dec 2012, 21:47

Ana97 ::
Hi!Ja sam Ana.Imam 15. godina,slusam k-pop vec tri godine big smile sada ce cetrvta ^^ Obozavam BB,i oni su mu omiljeni.Moj ultimate bias je GD i njega podrzavam u bilo kom izdanju Very Happy pored GD obozavam i Siwona iz SJ ,Zica iz Block B,Zela iz B.A.P,Yoseoba iz Beast,i mnoge druge big smile O da zaboravila sam da kazem ja zivim u Vljevu.Ako vas nesto zanima pitajte :3 Laughing Smile Very Happy

harunyan ::
Ćao c:
Ja sam Peka iiiii nadam se da ću biti aktivna ovde. o3o Slušam kpop već 4 god. i obožavam db5k, sj, infinite, b.a.p i secret. /rolls
Aaaaaanyway, ovo je super ideja.
/maše

Crayon. ::
Hello! Ja sam Sandra. K-Pop vec slusam 1 godinu Smile.. omiljeni su mi BB, 2NE1, f(x), Wonder Girls, T-ara.. bias iz BB mi je Daesung, iz 2NE1 je Bom, iz f(x) mi je Krystal, iz Wondr Girls mi je Lim i iz Tar-e je Hwayoung Very Happy.. Ako vas nesto zanima pitajte Smile..


Dobrodosle! Lepo se provedite, i budite redovne. Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
Ana97
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
Ana97


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Valjevo
Hobiji : Ucenje stranih jezika xD pevanje i gluma
Raspoloženje : ^_____^
Datum upisa : 15.12.2012
Broj poruka : 5

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Sre 19 Dec 2012, 12:06

Ja uvek imam srecu sa odeljenjim u koje upadam xD Moji svi u odeljenju zele da cuju neku koreansku pesmu,neku dramu ili tako nesto.Cak na informatici ja ponekad gledam drame i svi oni oko mene se okupe da gledaju xD I secam se da sam skoro svim devojcicama prebacivala pesmu od Super Juniora Bonamana,a T-ara-bo peep bo peep i Big Bang - Fantastic baby celo odeljenje zna napamet i jos neke pesme ^___^
Nazad na vrh Ići dole
~Bug Minzy~
Blackjack
Blackjack
~Bug Minzy~


Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : Zvornik
Hobiji : Sve zivo..
Raspoloženje : :]
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 170

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Sre 19 Dec 2012, 12:52

Ana97 ::
Ja uvek imam srecu sa odeljenjim u koje upadam big smile Moji svi u odeljenju zele da cuju neku koreansku pesmu,neku dramu ili tako nesto.Cak na informatici ja ponekad gledam drame i svi oni oko mene se okupe da gledaju big smile I secam se da sam skoro svim devojcicama prebacivala pesmu od Super Juniora Bonamana,a T-ara-bo peep bo peep i Big Bang - Fantastic baby celo odeljenje zna napamet i jos neke pesme ^___^

Blago tebi..Ja kad pustim fantastic baby,svi gledaju u mene kao da sam iz kontejnera izasla big smile Razz
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Sre 19 Dec 2012, 13:41

Ana97 ::
Ja uvek imam srecu sa odeljenjim u koje upadam xD Moji svi u odeljenju zele da cuju neku koreansku pesmu,neku dramu ili tako nesto.Cak na informatici ja ponekad gledam drame i svi oni oko mene se okupe da gledaju xD I secam se da sam skoro svim devojcicama prebacivala pesmu od Super Juniora Bonamana,a T-ara-bo peep bo peep i Big Bang - Fantastic baby celo odeljenje zna napamet i jos neke pesme ^___^

Super je kad mozes s nekim da podijelis svoju opsjednutost sa K-popom.Ja sam preporucio nekim prijateljima nekoliko K-pop pjesama,ali su rekli da su uzas,a kad je dosao Gangnam Style svi su bukvalno poludili za njim.Licemjerno,zar ne?Posle toga sam opet pokusao da im predstavim K-pop,ali bez uspjeha.Iako znaju za Gangnam Style,nemaju pojma sta je K-pop...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
~Bug Minzy~
Blackjack
Blackjack
~Bug Minzy~


Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : Zvornik
Hobiji : Sve zivo..
Raspoloženje : :]
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 170

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Sre 19 Dec 2012, 13:47

:"(
K'o da je Gangnam style bolji od ostalih pesama..
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Sre 19 Dec 2012, 13:49

MinzyGong ::
:"(
K'o da je Gangnam style bolji od ostalih pesama..

Nije uopste,ali sta se tu moze Sad Inace otisli smo u totalni offtopic big smile
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Pol : Ženski
Godina : 30
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4965

Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1Pet 21 Dec 2012, 19:17

Ana97 ::
Ja uvek imam srecu sa odeljenjim u koje upadam xD Moji svi u odeljenju zele da cuju neku koreansku pesmu,neku dramu ili tako nesto.Cak na informatici ja ponekad gledam drame i svi oni oko mene se okupe da gledaju xD I secam se da sam skoro svim devojcicama prebacivala pesmu od Super Juniora Bonamana,a T-ara-bo peep bo peep i Big Bang - Fantastic baby celo odeljenje zna napamet i jos neke pesme ^___^



Dobrodosla! Retko ko ima srece kao ti, da i ostali u odeljenju budu zainteresovani za kpop.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
Sponsored content





Dobrodosli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodosli   Dobrodosli - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Dobrodosli
Nazad na vrh 
Strana 2 od 17Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: Welcome :: Dobrodosli-
Skoči na: