K-POP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na srpski K-pop forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 EXO

Ići dole 
+19
kimmimi
Anđela.
YoonAddict
Baby <3
CLover
DoKyungSooGoga
ExoticElfBaby
BubbleDreams
▼ A.R.M.Y †
Elfeu~
Eternal-Panda
A.R.M.Y
taeyeon
Still Alivee.
B2UTYdonna
xiaolu
Kai-otic
Zelo
r0zI
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Pol : Ženski
Godina : 30
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4965

EXO - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXO   EXO - Page 4 Icon_minitime1Uto 17 Jun 2014, 16:52

LUNAtic ::
Da li to ti imas problema sa mnom? Kao da ti nekad nesto nisi voljela pa sad volis.
Kada sam usla u K-Pop svijet i kad sam se susrela sa EXO, slusala sam samo mali broj bendova (u svakom su bili samo Korejci) i znala isto toliko nabrojati ih. Meni je bilo u glavi sljedece: Ja volim Korejce ne Kineze. Sta pobogu Kinezi rade u K-Pop-u? Tada sam bila pocetnik a pocetnici grijese. Kada sam shvatila da mi je Luhan drazi od Baekhyun-a postao mi je omiljeni. Kada mi je postao omiljeni, nisam znala da je Kinez (mojim glupostima nikada kraja). Nakon sto sam saznala pocela sam da gledam na Kineze kao na Korejce no to se sad izmaklo kontroli i u svakom bendu gdje imaju Kinezi ako mi nisu omiljeni jesu jedni od najdrazi. + dva moja bias-a izmedju kojih biram ultimate su Kinezi i omiljeni pjevac mi je Kinez.
Pa sta ako ih nisam voljela? To ne znaci da sam ih mrzila. Nerviralo me je mnogo toga u pocetku. Pa i sami SuJu (koje sad obozavam) i SNSD (jos uvijek sam hladna prema njima (to je zbog toga sto su djevojke a ja kao nekadasnji metalac volim i slusam samo/uglavnom muski glas), srecom da imaju Sooyoung i Hyoyeon koje obozavam). I ako si shvatila i danas me nerviraju girlbands (ima izuzetaka) ali ne toliko. Kao i sve sto nisam voljela zavoljecu i njih, tako je kod mene. Ako ti i ovo bude predstavljalo problem preupitaj sama sebe i vidi da li postoji neki bend prema kojem si osjecala isto. Ako ima onda me razumijes, a ako nema onda shvati da svako ima drugaciji ukus i da vecina K-Pop fanova ne vole (naglasavam ponovo razliku izmedju ne voljeti i mrziti) neki bend. I znam da ovo nema bas veze sa Kinezima ali ja uvijek se moram raspisati.
Sorry admins, ako je ovo otislo previse u off topic, ali morala sam napisati.

Nebitno da li je off topic ili ne, morala si da razresis neke stvari i to je u redu.
Jos dodam, da te razumem. Ni ja puno bendova nisam volela, ali nisam ih mrzela. Kao sto si i ti rekla, ne voleti i mrzeti su dve razlicite stvari. I dalje ima bendova, clanova, pesme koje ne volim, jednostavno mi se ne dopada i gotovo. A potom ne mislim nista lose. Npr. Ponekad bias koga sam nekada najvise volela, sada ga stvarno ne volim, nervira me ili sta ja znam. Nekad nekog volis, pa presatnes, i obrnuto, to je normalno.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
TohoJunior
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
TohoJunior


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Montenegro aka Neverland
Hobiji : Odbojka, muzika~
Raspoloženje : Idek :3
Datum upisa : 19.07.2014
Broj poruka : 17

EXO - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXO   EXO - Page 4 Icon_minitime1Sub 19 Jul 2014, 13:10

Sta mislite o njima? Bili su mi drugi na bias listi, iza Super Juniora, tokom Wolf i Growl ere, šta se u među vremenu desilo pa su pali na 8/9 mesto, evo ne znam. big smile Inače, volim ih, imaju dobru muziku~ Very Happy
Ranije sam govorila da su mi svi isti, ali iskreno, u zadnje vrijeme slušam više EXO-M, pa ću reći da njih više volim ^^
Omiljeni član: u ovom slučaju, članovi. big smile Suho i Chen~
Omiljena pesma: Black Pearl, bez sumnje.
Omiljeni spot: MAMA
Nazad na vrh Ići dole
i love luhan
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP



Datum upisa : 20.11.2015
Broj poruka : 2

EXO - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXO   EXO - Page 4 Icon_minitime1Pet 20 Nov 2015, 14:50

Ja volim i EXO M I EXO K....
Moj bias je Luhan jer je savršen.
Omiljene pesme su mi:Wolf,Growl,Call me baby,MAMA,I'M LAY,XOXOBaby don't cry,history...
Spotovi isti kao i pesme..
Ja mislim da su oni tako savršeni i nadam se da ce da pobede na MAMI...Ako pobede vratiće im se LULU,KRIS i TAO...NAJBOLJI SU I SVE IH VOLIM.:-)
Nazad na vrh Ići dole
i love luhan
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP



Datum upisa : 20.11.2015
Broj poruka : 2

EXO - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXO   EXO - Page 4 Icon_minitime1Pet 20 Nov 2015, 14:53

Nazad na vrh Ići dole
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Pol : Ženski
Godina : 30
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4965

EXO - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXO   EXO - Page 4 Icon_minitime1Ned 07 Feb 2016, 19:50

i love luhan ::
nadam se da ce da pobede na MAMI...Ako pobede vratiće im se LULU,KRIS i TAO...

Nazalost, nece da se vrate.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
Sponsored content





EXO - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXO   EXO - Page 4 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
EXO
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: K-POP :: K-pop boy bendovi :: Bendovi-
Skoči na: