K-POP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na srpski K-pop forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 My Love from the Star

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Pol : Ženski
Godina : 30
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4965

My Love from the Star Empty
PočaljiNaslov: My Love from the Star   My Love from the Star Icon_minitime1Ned 06 Jul 2014, 20:13

[You must be registered and logged in to see this image.]


Da li ste je gledali? Da li vam se dopada? Omiljeni lik, parovi, epizoda, scena? Omiljene pesme iz serije? Raspisite se slobodno..   Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

My Love from the Star Empty
PočaljiNaslov: Re: My Love from the Star   My Love from the Star Icon_minitime1Ned 03 Avg 2014, 21:11

Gledala, zaljubila se, umrla. Dobra je serija, prvih nekoliko epizoda mi nije bila nesto, ali posle mi se bas svidela.  ily 

Omiljeni likovi: Cheon Songyi, Do Minjoon, Huikyung, Yoo Seok (brat Songyijeve drugarice, Yoo Semi) i Park Byunghee, onaj smesni detektiv koji radi s njim. Very Happy
Likovi koje bas, bas ne volim, tj. mrzim Razz : Jaekyung, njegov i Huikyungov otac i Songyina majka. >.< I Han Yoora me je nervirala, ali nakon sto je ubijena, postala mi je draza. XD Ipak nije zasluzila da bude tako ubijena.

A omiljeni par mi je, naravno, Minjoon i Songyi (iako mi prvo nisu isli i nisam mogla da ih zamislim zajedno, posle nekoliko epizoda sam uvidela da su, uprkos njihovim razlicitostima, savrseni jedno za drugo). I bas sam se iznenadila sto imaju toliko kiss scena, u ostalim dramama koje sam gledala jedva da im se usne dodirnu.  Laughing Dobro, mozda ovo i nije toliko iznenadjujuce, posto nisam gledala "odraslije" drame, da tako kazem, ali ipak, lepo je iznenadjenje, za mene barem. Very Happy Bilo je prelepo kad je zaustavio vreme i poljubio je dok je padao, tj. zastao sneg. Ali naj naj mi je kad su se igrali necega i ona je pocela da se zeza da ce da ga poljubi, ali se odmakla, pa ju je on iznenada uhvatio i poljubio drzeci je dole na sofi. love 

I onda je tu jos i bromance. Minjoon kad je saradjivao sa Huikyungom i onim detektivima... Bas mi je bilo drago zbog toga sto su se sprijateljili i pomagali Minjoonu.  I love you 

A jadan Huikyung, zasto nisu mogli i njemu da nadju nekoga? On je bio tako dobar i nezan i strpljiv... Prava dusa od coveka.  ily  U nekim scenama bih ga tako zagrlila...  squeeze  Ali stvarno, mogao je bar da proba da bude sa Semi, iako ni ona nije bila tako dobra, ko zna, mozda bi bili lep par. Ako ne, barem bi znali da su pokusali, ne? Ne? Ne znam stvarno o cemu pricam, samo sam zelela da i on ima svoj srecan kraj, I guess. I just love that man so much!   panda  Don't judge me.

P.S. Jedna od omiljenih scena mi je bila i ona kad je Suzy gostovala kao Hyemi (Dream High) i pocela da flertuje sa Minjoonom, tj. njenim profesorom ovde.  funny3
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
 
My Love from the Star
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» BEAST/B2ST - Hard to Love, How to Love
» It's okay, It's love
» Love Rain
» GOT7 - GOT♡ (Got Love)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: K-Filmovi/Drame :: K-Filmovi i drame-
Skoči na: