K-POP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na srpski K-pop forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Spajanje kompanija sa SM C&C

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Spajanje kompanija sa SM C&C Empty
PočaljiNaslov: Spajanje kompanija sa SM C&C   Spajanje kompanija sa SM C&C Icon_minitime1Sre 28 Avg 2013, 17:38

Predpostavljam da znate da se Woollim Ent. spojio sa SM, ali ipak zadrzava svoju "nezavisnost" kao kompanija (da li ce stvarno biti tako vreme ce pokazati, mada cim ce se Infinite, Tasty i ostali Woollim izvodjaci pridruziti SM Town koncertima vidi se da ce biti nekih promena).

Sada sam videla i ovaj clanak na allkpopu: [You must be registered and logged in to see this link.].

Da li mislite da je spajanje sa SM dobra ili losa stvar?

Btw B1A4 je iz WM Entertainment. Ako ce im SM omoguciti vecu popularnost, to je super, ali ako im oduzmu kreativnu slobodu koja im trenutna kompanija dozvoljava necu biti zadovoljna.
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Spajanje kompanija sa SM C&C Empty
PočaljiNaslov: Re: Spajanje kompanija sa SM C&C   Spajanje kompanija sa SM C&C Icon_minitime1Sre 28 Avg 2013, 19:08

Okej, viđela sam i ja ovo.
Ima ovo i dobrih i loših strana. Ovo će biti dobro za ove grupe,jer su dosta underrated, i dobiće na popularnosti. Ali ono što ja mislim da je loše, je to da će SM kao i većini svojih grupa u početku davati sjajne pjesme, a onda totalno zaboraviti na njih i onda će imati glupe comeback pjesme kao i to da ćemo za prokleti comeback morati da čekamo po 1000 godina. Idk, ne znam, nekako mi je draže bilo kad Sm ovo nije radio. Lol, pročitala sam na facebooku, neko je izvalio 'Jedva čekam da SM kupi i YG'.
U svakom slučaju, grupe će dosta napredovati, a i čula sam negdje da će Infinite biti na SMTOWN concert 2013. Jel' se zna jel' to istina?
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Spajanje kompanija sa SM C&C Empty
PočaljiNaslov: Re: Spajanje kompanija sa SM C&C   Spajanje kompanija sa SM C&C Icon_minitime1Sre 28 Avg 2013, 19:25

Slazem se. Grupe ce dobiti na popularnosti, ali ako SM budu imali gomilu grupa nece moci sve da promovisu kako treba, a naravno, svoje izvodjace ce staviti na prvo mesto.

Sta SM hoce? Da ima monopol u muzickoj industriji?

Evo clanak za SM Town koncerte: [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Spajanje kompanija sa SM C&C Empty
PočaljiNaslov: Re: Spajanje kompanija sa SM C&C   Spajanje kompanija sa SM C&C Icon_minitime1Sre 28 Avg 2013, 20:05

Eternal-Panda ::
Slazem se. Grupe ce dobiti na popularnosti, ali ako SM budu imali gomilu grupa nece moci sve da promovisu kako treba, a naravno, svoje izvodjace ce staviti na prvo mesto.

Sta SM hoce? Da ima monopol u muzickoj industriji?

Evo clanak za SM Town koncerte: [You must be registered and logged in to see this link.]

Da, da , i to sam malo prije viđela big smile
Ne znam šta ovo pokušavaju, ali svakako neće baš izaći na dobro. Ništa, ajde sad da čekamo, da vidimo kako će biti Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Spajanje kompanija sa SM C&C Empty
PočaljiNaslov: Re: Spajanje kompanija sa SM C&C   Spajanje kompanija sa SM C&C Icon_minitime1Sre 28 Avg 2013, 21:10

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Spajanje kompanija sa SM C&C Empty
PočaljiNaslov: Re: Spajanje kompanija sa SM C&C   Spajanje kompanija sa SM C&C Icon_minitime1Sre 28 Avg 2013, 22:38

Eternal-Panda ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

GENIUS! ily My idol!
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Spajanje kompanija sa SM C&C Empty
PočaljiNaslov: Re: Spajanje kompanija sa SM C&C   Spajanje kompanija sa SM C&C Icon_minitime1Sre 28 Avg 2013, 23:51

Da li nam ovo stvarno treba? Ove grupe su već same po sebi popularne. Slažem se, dobiće još na popularnosti, mada ne mogu da tvrdim za to, vidim da su njihovi fanovi prilično iznervirani. Ne želim da vidim Sistar pod SM-om, mnogo su toga postigle on their own, jedna su od najpopularnijih ženskih grupa! A ako im SM bude davao pjesme... B1A4 i MBLAQ bi mogli da profitiraju iz svega ovoga, ali B1A4 sami pišu i komponuju svoje pjesme, nadam se da se to neće promijeniti.

Ne znam, možda na kraju sve ispadne super, ali sumnjam. SM već ima dovoljno grupa as it is i ne stiže sve da ih promoviše u okviru jedne godine. Sad je još ostalo da se spoje sa Cube, DSP, FNC i ostalima, a ja ne želim da gledam taj film.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Spajanje kompanija sa SM C&C Empty
PočaljiNaslov: Re: Spajanje kompanija sa SM C&C   Spajanje kompanija sa SM C&C Icon_minitime1Čet 29 Avg 2013, 00:51

SuperExoGeneration ::
GENIUS! ily My idol!
Who? Me? If so, thank you.^^
Bilo bi lepo kad me ne bi mrzelo da bolje naucim photoshop a ne samo ovako osnove sto znam da radim. xP

SONEBoy ::
Da li nam ovo stvarno treba? Ove grupe su već same po sebi popularne. Slažem se, dobiće još na popularnosti, mada ne mogu da tvrdim za to, vidim da su njihovi fanovi prilično iznervirani. Ne želim da vidim Sistar pod SM-om, mnogo su toga postigle on their own, jedna su od najpopularnijih ženskih grupa! A ako im SM bude davao pjesme... B1A4 i MBLAQ bi mogli da profitiraju iz svega ovoga, ali B1A4 sami pišu i komponuju svoje pjesme, nadam se da se to neće promijeniti.  Ne znam, možda na kraju sve ispadne super, ali sumnjam. SM već ima dovoljno grupa as it is i ne stiže sve da ih promoviše u okviru jedne godine. Sad je još ostalo da se spoje sa Cube, DSP, FNC i ostalima, a ja ne želim da gledam taj film.
Ne znamo da li ce dobiti na popularnosti, zato i ostale kompanije cekaju pre nego sto potpisu; da bi videle da li ce to upaliti kod Infinite. Ali da, fanovi su bili iznervirani. Infinite su morali Inspiritima da placu kako se nece promeniti. Ja to zovem dramatizovanjem, ali ko to voli, nek' izvoli, a? (Trebali su da pevaju Imagine Dragons - It's Time.)
Mislim da SM nece imati toliko udela u grupama da im daje pesme. Iako se spoje njihove prvobitne kompanije nece nestati. Ja ovde gledam na SM kao potencijalnog sponzora. Ali ako uzmu my babies i bace ih u njihov podrum izvodjaca koje zaboravljaju da promovisu imacemo problem. Ili ako ne daju Jinyoung-u da pise pesme za albume.
Nazad na vrh Ići dole
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Pol : Ženski
Godina : 30
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4965

Spajanje kompanija sa SM C&C Empty
PočaljiNaslov: Re: Spajanje kompanija sa SM C&C   Spajanje kompanija sa SM C&C Icon_minitime1Pon 02 Sep 2013, 20:17

Slazem se sa svima vama.
Mislim da ce neke grupe biti popularnije, sto je +. Ali neke su vec ionako popularne, pa to ne menja nista.
Nadam se da se njihov stil nece menjati. Ne zelim da njihove pesme budu u SM stilu..
U svakom slucaju, videcemo.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Spajanje kompanija sa SM C&C Empty
PočaljiNaslov: Re: Spajanje kompanija sa SM C&C   Spajanje kompanija sa SM C&C Icon_minitime1Pon 02 Sep 2013, 23:29

r0zI ::

U svakom slucaju, videcemo.
Words of wisdom noona! Laughing But really, we can only wait and see.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Pol : Ženski
Godina : 30
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4965

Spajanje kompanija sa SM C&C Empty
PočaljiNaslov: Re: Spajanje kompanija sa SM C&C   Spajanje kompanija sa SM C&C Icon_minitime1Pon 02 Sep 2013, 23:31

SONEBoy ::
Words of wisdom noona! Laughing 
Laughing lol! 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Spajanje kompanija sa SM C&C Empty
PočaljiNaslov: Re: Spajanje kompanija sa SM C&C   Spajanje kompanija sa SM C&C Icon_minitime1Ned 08 Sep 2013, 19:35

Ne znam, meni ovo ne mirise na dobro.

SONEBoy ::
we can only wait and see.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
Sponsored content





Spajanje kompanija sa SM C&C Empty
PočaljiNaslov: Re: Spajanje kompanija sa SM C&C   Spajanje kompanija sa SM C&C Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Spajanje kompanija sa SM C&C
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Omiljena kompanija?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: K-pop svastara :: Zanimljivosti :: K-pop pricaonica-
Skoči na: