K-POP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na srpski K-pop forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Show your K-pop collection!

Ići dole 
+6
Kai-otic
Elfeu~
BubbleDreams
Eternal-Panda
Lynda_
SONEBoy
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Uto 02 Apr 2013, 18:43

SONEBoy ::
Sorry :3
You are forgiven.

SONEBoy ::
Mama mi je rekla da bi mi davno to kupila da je znala.
[You must be registered and logged in to see this link.]
don't take this too seriously though
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Uto 02 Apr 2013, 19:20

Eternal-Panda ::

don't take this too seriously though

I didn't Wink The Beatles,so classy yeah
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Uto 02 Apr 2013, 19:30

SONEBoy ::
I didn't Wink The Beatles,so classy yeah
Well, I'm a classy girl.
Nazad na vrh Ići dole
Lynda_
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
Lynda_


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Hrvatska
Hobiji : Muzika, svašta nešto.
Raspoloženje : ^-^
Datum upisa : 06.12.2012
Broj poruka : 177

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Sre 03 Apr 2013, 19:03

Eternal-Panda ::
Lynda_:
Kpoptown je jeftiniji, ali ima skuplji shipping. Znam, imam account i tamo. Za Srbiju je 80$, za okolne zemlje ne znam, ali je sigurno slicno.
Ali da, i taj sajt ima Western Union. Nisam ga pomenula zbog preskupog shipping-a, ali moze i tamo.
Za kpopmart: Cena se ne snizava nakon sto prodje par meseci. Cini mi se da je cena najniza kada CD izadje, cak imas i preorder, kada narucis pre nego sto je CD izasao, a oni ti posalju nakon sto izadje.
Tu, za CD pise LP (Low Price).
Mislim da svi CD-i sadrze photobook, a poster biras da l' ces uzeti. Cak iako pise da je npr. poster besplatan, povecace se cena za nekoliko dolara zbog shippinga. Da, shipping je najgora stvar. Ako nisi sigurna da li CD ima photobook, pogledaj na youtube-u neke 'unboxing videos'. Tu ljudi koji su narucili CD ga otpakivaju, i mozes da vidis sta sve ima unutra.

Hvala puno na objašnjenju Smile
Već sam pogledala puno takvih videa, i zbog njih jedino i želim cd-e...dobro, više sam za postere i photobookove. Ima još da razmislim. Ostaje mi još ebay, možda se nađe i tamo nešto. Možda.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=PLuGiZxXDiNhKOUwmVA4e7-uFsqgy9WN0m https://www.youtube.com/user/4LyNdA4
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Sre 03 Apr 2013, 22:37

Lynda_ ::

Hvala puno na objašnjenju Smile
Već sam pogledala puno takvih videa, i zbog njih jedino i želim cd-e...dobro, više sam za postere i photobookove. Ima još da razmislim. Ostaje mi još ebay, možda se nađe i tamo nešto. Možda.
Pa ebay moze samo preko Paypal ili mozda i kreditne kartice. A ako mozes tako, mozes na bilo kom sajtu da kupis. Mozda nadjes i jeftinije. Mozda. Ako mozes preko Paypal, onda pogledaj i yesasia, dvdheaven sajtove.
Nazad na vrh Ići dole
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Čet 11 Apr 2013, 18:34

Ahh, both of you are so lucky~ Super su vam kolekcije~ *___*


Razmisljam i ja da li da kupim One Shot i Stop It sa kpopmart-a (sto bi bilo oko 60 evra, ako sam dobro izracunala)...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ili da kupim album One Shot i [You must be registered and logged in to see this link.] sa kpoptown-a.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Da, znam da je ovo sa kpoptown-a skuplji, ali ipak...
Ne znam, sta vi mislite? :/
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Čet 11 Apr 2013, 18:47

eky ::

Da, znam da je ovo sa kpoptown-a skuplji, ali ipak...
Ne znam, sta vi mislite? :/
Ali ipak...sta?


Btw, Paypal je dosao u Srbiju. Videcemo koliko mu treba da omoguci kupovinu, a i kako se to radi i da li se isplati.
Nazad na vrh Ići dole
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Čet 11 Apr 2013, 19:33

Eternal-Panda ::
eky ::

Da, znam da je ovo sa kpoptown-a skuplji, ali ipak...
Ne znam, sta vi mislite? :/
Ali ipak...sta?

Ipak je to B.A.P. Razz

Citat :
Btw, Paypal je dosao u Srbiju. Videcemo koliko mu treba da omoguci kupovinu, a i kako se to radi i da li se isplati.

Da, znam, ali za to ti treba kreditna kartica da platis, ne? Zar nije bolje Western Union? Mislim, za one koji nemaju kreditnu karticu...


Poslednji izmenio eky dana Pet 12 Apr 2013, 10:16, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
~Bommie..~
BABY
BABY
~Bommie..~


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : somewhere
Hobiji : SLEEPIN'.
Raspoloženje : ^,^
Datum upisa : 05.01.2013
Broj poruka : 1148

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Čet 11 Apr 2013, 19:38

Blago vama *-* Meni moji ne bi dali pare za te "gluposti" crying2 -_-
Nazad na vrh Ići dole
BubbleDreams
Blackjack
Blackjack
BubbleDreams


Pol : Muški
Godina : 27
Lokacija : Србија
Datum upisa : 15.02.2013
Broj poruka : 171

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Pon 15 Apr 2013, 01:08

Konačno je stigao pre par dana Paypal u Srbiju, ja sam se obradovao. Sad ću da kupujem po eBayu Very Happy A i sigurno ću probati da kupim neki K-POP album, nagovoriću nekako roditelje, pošto to mora preko njih, zbog kreditne kartice. XD
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Pon 15 Apr 2013, 13:35

eky ::


Da, znam, ali za to ti treba kreditna kartica da platis, ne? Zar nije bolje Western Union? Mislim, za one koji nemaju kreditnu karticu...

Pa sve zavisi. Ako vec imas kreditnu karticu bolje bi ti bilo da uzmes preko Paypala, a ako nemas preko Western Uniona. Tako barem ja mislim, posto treba da platis za otvaranje kreditne kartice, a ne podrzava svaka kreditna kartica placanje preko interneta, koliko ja znam.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Pon 15 Apr 2013, 17:30

SONEBoy ::

Pa sve zavisi. Ako vec imas kreditnu karticu bolje bi ti bilo da uzmes preko Paypala, a ako nemas preko Western Uniona. Tako barem ja mislim, posto treba da platis za otvaranje kreditne kartice, a ne podrzava svaka kreditna kartica placanje preko interneta, koliko ja znam.
Uh, pa ja ni ne znam kako Paypal funkcionise.
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Pon 15 Apr 2013, 18:21

Eternal-Panda ::

Uh, pa ja ni ne znam kako Paypal funkcionise.

Use Google my friend big smile Mislim da jeste malo komplikovano, ali kad udjes u stos i nije. Nisam nikad probao, so I shouldn't be the one talking really mybad
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Pon 15 Apr 2013, 18:56

SONEBoy ::

Use Google my friend big smile Mislim da jeste malo komplikovano, ali kad udjes u stos i nije. Nisam nikad probao, so I shouldn't be the one talking really mybad
Call me when you do.
Svejedno, ja nemam karticu, a cim sam rekla mami, "Stigao Paypal u Srbiju!", ona ce meni "Ni ne pomisljaj." Yeah so...
Nazad na vrh Ići dole
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Uto 16 Apr 2013, 18:32

Ne znam ni ja kako PayPal funkcionise, pogledacu na Google. Mada sam ja vec platila albume preko Western Union-a, tako da ne znam da li cu jos narucivati albume u buducnosti, jer sam sad na ovo potrosila pare. :3
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Uto 16 Apr 2013, 19:43

eky ::
Ne znam ni ja kako PayPal funkcionise, pogledacu na Google. Mada sam ja vec platila albume preko Western Union-a, tako da ne znam da li cu jos narucivati albume u buducnosti, jer sam sad na ovo potrosila pare. :3

Narucila si ih eky-noona? ^^ I'm so happy for you! running Obavezno postavi slike kad ti stignu albumi ovdje.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
BubbleDreams
Blackjack
Blackjack
BubbleDreams


Pol : Muški
Godina : 27
Lokacija : Србија
Datum upisa : 15.02.2013
Broj poruka : 171

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Uto 16 Apr 2013, 21:11

Drago mi je eky, postavi slike kad ih dobiješ. ^^
Ja baš upravo razmišljam da li da naručim. XD
Nazad na vrh Ići dole
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Sre 17 Apr 2013, 21:56

Da, narucila sam ih sa kpoptown-a i sve je bilo u redu, rekli su da salju. A posle me pitaju da potvrdim adresu i pitaju da li sam iz "Serbia Republic" ili "Serbia cosob"? Iz Kosova? confused
Ne znam, ja sam rekla Republic. A sad mi jave da ne mogu da posalju ovde, jer je to protiv propisa u posti njihove zemlje. wtf

Sad ne znam sta cu, cekam da mi vrate novac i probacu s kpopmart-om, valjda...


Da, ovo samo meni moze da se dogodi. :S
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Sre 17 Apr 2013, 23:10

eky ::
Da, narucila sam ih sa kpoptown-a i sve je bilo u redu, rekli su da salju. A posle me pitaju da potvrdim adresu i pitaju da li sam iz "Serbia Republic" ili "Serbia cosob"? Iz Kosova? confused
Ne znam, ja sam rekla Republic. A sad mi jave da ne mogu da posalju ovde, jer je to protiv propisa u posti njihove zemlje. wtf

Sad ne znam sta cu, cekam da mi vrate novac i probacu s kpopmart-om, valjda...


Da, ovo samo meni moze da se dogodi. :S

Trebala si odmah sa kpopmart naruciti eky-noona, kpoptown je skup, a izgleda i nepouzdan No Nadam se da ce ti vratiti novac i da ces uspjeti da nabavis albume. Fighting!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Čet 18 Apr 2013, 14:59

SONEBoy ::
eky ::
Da, narucila sam ih sa kpoptown-a i sve je bilo u redu, rekli su da salju. A posle me pitaju da potvrdim adresu i pitaju da li sam iz "Serbia Republic" ili "Serbia cosob"? Iz Kosova? confused
Ne znam, ja sam rekla Republic. A sad mi jave da ne mogu da posalju ovde, jer je to protiv propisa u posti njihove zemlje. wtf

Sad ne znam sta cu, cekam da mi vrate novac i probacu s kpopmart-om, valjda...


Da, ovo samo meni moze da se dogodi. :S

Trebala si odmah sa kpopmart naruciti eky-noona, kpoptown je skup, a izgleda i nepouzdan No Nadam se da ce ti vratiti novac i da ces uspjeti da nabavis albume. Fighting!
Poor unnie. Nadam se da ce sve ispasti u redu, ali trebala si poslusati nase savete i naruciti sa kpopmart-a. I unnie, da je bilo problema sa kpopmartom mozda bismo i mogli da ti pomognemo, ali ovako... I can only say I'm sorry and hope it will turn out okay.
Oppa, kpoptown nije nepouzdan, on je jedan od glavnih sajtova za kupovinu kpop stvari, ali skup jeste, barem meni. Ali s obzirom da salju ovde, nikad se ne zna kakvi problemi mogu naici.
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Čet 18 Apr 2013, 15:40

Eternal-Panda ::

Oppa, kpoptown nije nepouzdan, on je jedan od glavnih sajtova za kupovinu kpop stvari, ali skup jeste, barem meni. Ali s obzirom da salju ovde, nikad se ne zna kakvi problemi mogu naici.

Vjerovatno si u pravu, ali ako sa kpopmart-a salju u Srbiju, zasto ne bi slali i sa kpoptowna?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Čet 18 Apr 2013, 16:17

SONEBoy ::
Vjerovatno si u pravu, ali ako sa kpopmart-a salju u Srbiju, zasto ne bi slali i sa kpoptowna?
lol how should I know?
Nazad na vrh Ići dole
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Čet 18 Apr 2013, 18:13

SONEBoy ::
Eternal-Panda ::

Oppa, kpoptown nije nepouzdan, on je jedan od glavnih sajtova za kupovinu kpop stvari, ali skup jeste, barem meni. Ali s obzirom da salju ovde, nikad se ne zna kakvi problemi mogu naici.

Vjerovatno si u pravu, ali ako sa kpopmart-a salju u Srbiju, zasto ne bi slali i sa kpoptowna?

Pa, to sam i ja pomislila. Ne znam stvarno, mozda oni preko drugacije poste salju? Neutral

Samo mi sad ovi ne mogu da vrate novac preko Western Union-a (ne razumem zasto, kako sam ja mogla im posaljem, a oni podigli novac i ne mogu da posalju nazad?), nego kazu da moraju da pronadju drugi nacin. Bas lepo. -.-


Ne znam, ako bi mozda mogli da posalju u drugu zemlju pored Srbije, da li bi mi neko pomogao i preuzeo to pa poslao meni (ja bih platila sve troskove, naravno)?
Znam da puno trazim i razumecu ako ne mozete, ali toga sam se jednio setila...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Čet 18 Apr 2013, 18:38

eky ::

Ne znam, ako bi mozda mogli da posalju u drugu zemlju pored Srbije, da li bi mi neko pomogao i preuzeo to pa poslao meni (ja bih platila sve troskove, naravno)?
Znam da puno trazim i razumecu ako ne mozete, ali toga sam se jednio setila...

Ja bih volio da mogu da ti pomognem, ali problem je sto mi roditelji ne bi dozvolili. Mislim da su jedva preboljeli to sto sam ja kupio albume. Da li imas nekoga u inostranstvu od rodbine?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1Čet 18 Apr 2013, 18:46

SONEBoy ::
eky ::

Ne znam, ako bi mozda mogli da posalju u drugu zemlju pored Srbije, da li bi mi neko pomogao i preuzeo to pa poslao meni (ja bih platila sve troskove, naravno)?
Znam da puno trazim i razumecu ako ne mozete, ali toga sam se jednio setila...

Ja bih volio da mogu da ti pomognem, ali problem je sto mi roditelji ne bi dozvolili. Mislim da su jedva preboljeli to sto sam ja kupio albume. Da li imas nekoga u inostranstvu od rodbine?

A, u redu je. Ipak hvala. ^^
Imam u Nemackoj, ali ne znam da li bi mi oni pomogli, posto se vec odavno nisam videla/pricala s njima...
Ne znam, videcu jos, resicu nekako, valjda. :/
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
Sponsored content





Show your K-pop collection! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Show your K-pop collection!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: K-pop svastara :: Zanimljivosti :: K-pop pricaonica-
Skoči na: