K-POP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na srpski K-pop forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 You're Beautiful

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Pol : Ženski
Godina : 30
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4965

You're Beautiful Empty
PočaljiNaslov: You're Beautiful   You're Beautiful Icon_minitime1Ned 03 Mar 2013, 19:42

Da li ste je gledali? Da li vam se dopada? Omiljeni lik, parovi, epizoda, scena? Omiljene pesme iz serije? Raspisite se slobodno.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
Nataly♠♥
Blackjack
Blackjack
Nataly♠♥


Pol : Ženski
Raspoloženje : ♪♫♪ perfectly happy :D
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 288

You're Beautiful Empty
PočaljiNaslov: Re: You're Beautiful   You're Beautiful Icon_minitime1Pon 04 Mar 2013, 18:09

Serija je ok.. ali mi je malo nedovrsena Rolling Eyes bilo bi bolje da su snimili jos epizoda Smile Glavni glumci su bas simpaticni Very Happy Prica je zanimljiva, al zao mi je sto su se sva trojica zaljubili u istu devojku, ocekivala sam da ce Shin Woo i Jeremy ostati s nekim na kraju, ovako mi je tuzno Neutral I malo mi je bezveze sto ona glumi i svog brata , mogli su da nadju nekog glumca koji lici na nju idk

Nazad na vrh Ići dole
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

You're Beautiful Empty
PočaljiNaslov: Re: You're Beautiful   You're Beautiful Icon_minitime1Čet 07 Mar 2013, 00:03

Nataly♠♥ ::
Serija je ok.. ali mi je malo nedovrsena Rolling Eyes bilo bi bolje da su snimili jos epizoda Smile Glavni glumci su bas simpaticni Very Happy Prica je zanimljiva, al zao mi je sto su se sva trojica zaljubili u istu devojku, ocekivala sam da ce Shin Woo i Jeremy ostati s nekim na kraju, ovako mi je tuzno Neutral I malo mi je bezveze sto ona glumi i svog brata , mogli su da nadju nekog glumca koji lici na nju idk

U svemu se slazem. takoje
A najvise mi je bilo zao kada je ona (Mi Nyu) stalno odbijala Shinwoo-ja (iako mozda nisu bili jedno za drugo). Sad

Omiljene pesme:
9th Street - Without a Word
Jang Geun Suk - Without a Word
Park Shin Hye - Without a Word
Park Shin Hye - Lovely Day
A.N.JELL - Promise
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
Minny - Miccy
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
Minny - Miccy


Lokacija : NS
Hobiji : Crtanje
Raspoloženje : :)
Datum upisa : 27.04.2013
Broj poruka : 30

You're Beautiful Empty
PočaljiNaslov: Re: You're Beautiful   You're Beautiful Icon_minitime1Pon 29 Apr 2013, 12:47

e stvarno, jadan Shin Woo... koliko sam skontala u tim njihovim serijama, uvek neki lik koji je san snova odvisi da bi ženska ostala sa nekim krelcem. Ne leži mi onaj glavni nikako...ali nikako...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





You're Beautiful Empty
PočaljiNaslov: Re: You're Beautiful   You're Beautiful Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
You're Beautiful
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: K-Filmovi/Drame :: K-Filmovi i drame-
Skoči na: