K-POP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na srpski K-pop forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Girls' Generation/SNSD

Ići dole 
+25
Anđela.
DooHyoLove
YoonAddict
CLover
Buba387
S.O.R.A
taeyeon
Eternal-Panda
Imperator1346
SONE SARANGHAE
SHINeeGirl
Pikachu.
▼ A.R.M.Y †
Yuri <3
Elfeu~
HereComesTrouble
PrincessHigh
~Bommie..~
B2UTYdonna
Kai-otic
harunyan
Jessie0123
~Bug Minzy~
SONEBoy
r0zI
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorPoruka
BubbleDreams
Blackjack
Blackjack
BubbleDreams


Pol : Muški
Godina : 27
Lokacija : Србија
Datum upisa : 15.02.2013
Broj poruka : 171

Girls' Generation/SNSD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 8 Icon_minitime1Sre 19 Mar 2014, 15:00

Meni se ne dopada ovaj novi mini album, Mr. Mr. je kao pokušaj nekog miksovanja dve tri pesme, tako mi deluje. Njihovi japanski albumi su bolji od korejskih, tako da sam fan njihovih japanskih pesama više nego korejskih
Nazad na vrh Ići dole
SONEBoy
S♡NE
S♡NE
SONEBoy


Pol : Muški
Godina : 28
Lokacija : SNSD's dorm
Hobiji : Učenje
Raspoloženje : Neraspoložen.
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 3400

Girls' Generation/SNSD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 8 Icon_minitime1Čet 10 Apr 2014, 21:23

BubbleDreams ::
Meni se ne dopada ovaj novi mini album, Mr. Mr. je kao pokušaj nekog miksovanja dve tri pesme, tako mi deluje. Njihovi japanski albumi su bolji od korejskih, tako da sam fan njihovih japanskih pesama više nego korejskih

Japanske pjesme u principu jesu bolje, tj vecina njih. Ali i ovaj mini album ima dobrih pjesama kao što su Goodbye i Wait a Minute.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=6Z3SB9E0F0M&list=RD022S1XlrSKH4s
kimmimi
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
kimmimi


Pol : Ženski
Godina : 28
Lokacija : Mimi's world xD
Hobiji : gledanje dokumentarnih filmova s familiju xD
Raspoloženje : hronicna neispavanost xD
Datum upisa : 13.04.2014
Broj poruka : 11

Girls' Generation/SNSD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 8 Icon_minitime1Ned 13 Apr 2014, 10:34

Sta mislite o njima? Volim ih.. Nekad sam bila opsednuta njima, ali sada ih 'samo' volim.

Ko vam je omiljeni clan? Jessica   love  

Omiljena pesma? Oh, to mi je njihova prva pesma

Omiljeni spot? Oh big smile
Nazad na vrh Ići dole
404Error
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP



Pol : Other / Decline to state
Datum upisa : 31.05.2014
Broj poruka : 3066

Girls' Generation/SNSD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 8 Icon_minitime1Sre 06 Avg 2014, 20:02

O moj bože šta bih ja sve mogla napisati o njima... Prije svega o moj nekadašnjoj mržnji... No nebitno.

Dobre su. Stvarno mi se mnogo sviđaju njihove pjesme ali ne volim članove (posebno TTJ - moj naziv za 3 najpopularnije članice (one su najpopularnije, zar ne?), ne znam da li Sones nju koriste big smile ). Zavoljela sam ih zahvaljujući Sooyoung jer mi je djevojka bila mnogo zanimljiva i onda nakon dvije godine od početka slušanja K-Pop-a odlučim poslušati više pjesama od najpopularnijeg benda (a ne samo Gee i The Boys).
Omiljena članica: Sooyoung (pored nje volim još Hyoyeon i pomalo Yoonu. To je sve od ljubavi prema članicama).
Omiljene pjesme: Mr. Mr., I Got A Boy, Genie, Into the New World, Time Machine, Galaxy Supernova.
Omiljeni spotovi: I Got A Boy i Into the New World.

A da ne zaboravim reći i ovo. Taeyeon je savršena. Ima prelijep glas i jedna je od najljepših djevojaka koje sam ikad vidjela.
Nazad na vrh Ići dole
胜利
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
胜利


Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : Sofija
Hobiji : Kineski jezik, korejske serije, k-pop, muzika
Raspoloženje : Razlicito
Datum upisa : 12.02.2014
Broj poruka : 46

Girls' Generation/SNSD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 8 Icon_minitime1Sre 13 Avg 2014, 12:32

Sta mislim o njima? Bile su mi prva k-pop grupa. Izgledaju perfektno. Srecna sam zbog toga sto traju toliko dugo, i nijedna clanica nije napustila grupu, ili nije imalo novih clanica.
Omiljene clanice: Hyoyeon, Seohyun
Omiljene pesme: Into the New World, Genie, OH!, The Boys, Mr. Taxi, Time Machine, Paparazzi, Dear Mom, Trick...
Omiljeni spotovi: The Boys, Into The New World
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Girls' Generation/SNSD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Girls' Generation/SNSD   Girls' Generation/SNSD - Page 8 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Girls' Generation/SNSD
Nazad na vrh 
Strana 8 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Girls' Generation/SNSD
» Girls' Generation/SNSD
» Girls' Generation/SNSD
» Girls' Generation/SNSD
» Girls' Generation / SNSD

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: K-POP :: K-pop girl bendovi :: Bendovi-
Skoči na: