K-POP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na srpski K-pop forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Super Junior

Ići dole 
+19
Eternal-Panda
AllRiseSilver
hyorin
Still Alivee.
KiraBling
S.O.R.A
Pikachu.
SHINeeGirl
CLover
A.R.M.Y
~Bommie..~
~*Taeminnie*~ <3
PrincessHigh
Elfeu~
B2UTYdonna
xiaolu
Kai-otic
Zelo
r0zI
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 4 Icon_minitime1Sub 13 Jul 2013, 21:03

eky ::

Ok, s jedne strane i razumem da bi se zbog toga neki bunili, ali ipak to nije razlog da ih toliko mrze. Ajd' da ih ne vole, ali da ih toliko mrze da drze peticiju protiv njih... Nisu oni krivi sto SM tako tretira grupe.

 Pa to su idioti. Mada, i SuJu su idioti. Jedino je Heechul ustao i imao snage i volje da im kaže 'If you can't accept Henry and ZhouMi, what kind of fan/ELF are you?'. Tek sad je i Eunhyuk. Mnogo bi bolje bilo da i ostali to uradili, možda bi se i ovi glupi fanovi opametili. Idk, ali razumijem ih u neku ruku. Bilo je priče kao da će još neki novi član da dođe iz ne znam koje grupe, a ja to stvarno ne bih željela. Znam samo da podržavam Henryja i ZhouMija i da ih smatram članovima SuJua ništa manje nego Hangenga i Kibuma koji više nisu članovi (tj. Hangeng nije više, Kibuma smatraju 'inactive memberom' isto kao i ove što su u vojsci. )
Nazad na vrh Ići dole
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Super Junior - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 4 Icon_minitime1Ned 14 Jul 2013, 23:14

ELFish ::
eky ::

Ok, s jedne strane i razumem da bi se zbog toga neki bunili, ali ipak to nije razlog da ih toliko mrze. Ajd' da ih ne vole, ali da ih toliko mrze da drze peticiju protiv njih... Nisu oni krivi sto SM tako tretira grupe.

 Pa to su idioti. Mada, i SuJu su idioti.

Shocked How can you call your oppas idiots?
Haha, salim se. big smile
Ali da slazem se, ako bi cela grupa rekla to, sigurno bi vise pomoglo da se ovi opamete.

Citat :
Idk, ali razumijem ih u neku ruku. Bilo je priče kao da će još neki novi član da dođe iz ne znam koje grupe, a ja to stvarno ne bih željela. Znam samo da podržavam Henryja i ZhouMija i da ih smatram članovima SuJua ništa manje nego Hangenga i Kibuma koji više nisu članovi (tj. Hangeng nije više, Kibuma smatraju 'inactive memberom' isto kao i ove što su u vojsci.)

Razumem i ja s jedne strane, jeste da bi bilo malo cudno ako bi sad, posle toliko godina od kada su SJ debitovali, dodali jos clanova. Ali ne razumem to da ih toliko mrze. idk 
Uzgred, kad si vec pomenula Kibuma, znas li mozda sta je bilo s njim? Sad glumi ili? Hoce li se mozda vratiti?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 4 Icon_minitime1Pon 15 Jul 2013, 00:24

eky ::

Shocked How can you call your oppas idiots?
Haha, salim se. big smile
Ali da slazem se, ako bi cela grupa rekla to, sigurno bi vise pomoglo da se ovi opamete.

My SuJu oppas are idiots Very Happy That's proved long time ago big smile
I mean.. Seriously big smile


eky ::
Citat :
Razumem i ja s jedne strane, jeste da bi bilo malo cudno ako bi sad, posle toliko godina od kada su SJ debitovali, dodali jos clanova. Ali ne razumem to da ih toliko mrze. idk 
Citat :
Uzgred, kad si vec pomenula Kibuma, znas li mozda sta je bilo s njim? Sad glumi ili? Hoce li se mozda vratiti?

Bilo bi samo najbolje kad bi se svi oni okupili a ne da dodaju nove članove big smile
Ne razumem ni ja to što ih mrze, e to je to što me toliko nervira :OO

Što se Kibuma tiče, idk, bilo je priče kao da će da se vrati..U stvari, htio je valjda da se vrati još kad je bio Mr. Simple ali oni su već bili snimili album bez njega tako da...Voljela bih da se vrati..Glumi verovatno, nisam  sigurna..Aigo, kako bih voljela da ga vidim na sceni sa članovima...:/ ily
Nazad na vrh Ići dole
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Super Junior - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 4 Icon_minitime1Pet 19 Jul 2013, 00:29

ELF_EXOtic ::
eky ::

Shocked How can you call your oppas idiots?
Haha, salim se. big smile
Ali da slazem se, ako bi cela grupa rekla to, sigurno bi vise pomoglo da se ovi opamete.

My SuJu oppas are idiots Very Happy That's proved long time ago big smile
I mean.. Seriously big smile

Laughing I know, they're dorks, but that's one of the reasons why we love them~ I love you 

Citat :
Bilo bi samo najbolje kad bi se svi oni okupili a ne da dodaju nove članove big smile

agree Sve ih je nekako manje, uvek neko ode. Mislim u vojsku, da glumi i tako to... Sad se najzad vratio Kangin, pa bi bilo vreme da se vrati i Kibum. :/
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 4 Icon_minitime1Pet 19 Jul 2013, 01:12

eky ::


Laughing I know, they're dorks, but that's one of the reasons why we love them~ I love you 
 

Yeah, I know whatcha mean ily Dork babies Very Happy I still can't believe that Heechul and Leeteuk are 30, and well, they're more childish than Kyuhyun big smile Very Happy

eky ::
agree Sve ih je nekako manje, uvek neko ode. Mislim u vojsku, da glumi i tako to... Sad se najzad vratio Kangin, pa bi bilo vreme da se vrati i Kibum. :/

Ne računajući Henryja i ZhouMija njih je sad 8, Heechul se vraća 31-og Avgusta, ali verovatno uskoro idu i Shindong i Sungmin...MEH IS GONNA CRY O___O :'( Da, Kangin se vratio, ajde Kibum, sam si rekao da si zažalio što si otišao :'(((
Za sve ovo ja krivim prokleti SM ENTERTAINMENT.
Nazad na vrh Ići dole
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Super Junior - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 4 Icon_minitime1Sre 24 Jul 2013, 00:32

ELF_EXOtic ::
I still can't believe that Heechul and Leeteuk are 30, and well, they're more childish than Kyuhyun big smile Very Happy

Haha, znam. Oni su jos uvek deca u dusi. Laughing 

ELF_EXOtic ::
Ne računajući Henryja i ZhouMija njih je sad 8, Heechul se vraća 31-og Avgusta, ali verovatno uskoro idu i Shindong i Sungmin...MEH IS GONNA CRY O___O :'( Da, Kangin se vratio, ajde Kibum, sam si rekao da si zažalio što si otišao :'(((
Za sve ovo ja krivim prokleti SM ENTERTAINMENT.

Eto, tek da se neko vrati, drugi vec odlazi. sad 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
YoonAddict
S♡NE
S♡NE
YoonAddict


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Neverland
Datum upisa : 03.10.2013
Broj poruka : 74

Super Junior - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 4 Icon_minitime1Čet 03 Okt 2013, 08:58

Moj omiljeni boy band (pored Exoa) ily 
Bias : Siwon ily 
Omiljena pesma : Sorry Sorry answer ily 
Omiljeni spot : Marry u ily
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 4 Icon_minitime1Uto 05 Nov 2013, 19:19

Super Junior je ne samo moja omiljena grupa, nego i moj ultimate bias i nešto najljepše u životu. Od samog početka su se izdvajali kao i svaka druga grupa, ali su zauzimali najposebnije moguće mesto u mom životu. Od samog početka osećala sam se drugačije, čudno, bezuspešno pokušavajući da iskažem svoja osjećanja. Ni sad to ne mogu. Da kažem da je to samo ljubav, nije dovoljno. Ljubav, divljenje, šta god to bilo ja moram da kažem da sam im puno i zahvalna. Zahvalna sam im prvo što postoje. Što su se borili i vjerovali, što su na hiljade ELFova učinili srećnim. Gledajući sve te emisije, rijaliti-šoue, intervjue, slušajući pjesme, i gledajući predanost u onome što rade, naučila sam puno, i svi znamo da savršenstvo ne postoji, ali oni za mene jesu savršeni. Svi dobro znamo da su u K-Popu Bogovi bili i ostali DBSK. Ja to poštujem, ali za mene su SuJu Bogovi, nenadmašivi, nepobjedivi, jednostavno najbolji. Okay, jesam selfish, ali tako se osećam. I posle svega što su prošli i iako svi članovi nisu na broju, oni se ponose onim što imaju, oni stoje na sceni kao jedno, dok hiljade ELFova to uljepšavaju. Iako nisu svi tu, oni su i dalje moje duše, moje sreće, moje sve, i zaslužuju sve najbolje. Oni su i dalje Super Junior The Last Man Standing! Oni i dalje još uvek puno nama znače, i oni su ti koje ćemo uvek čekati. Tako nedostaju. Prošlo je godinu dana od zadnjeg comebacka, i stvarno je čudno bez njih. Pre neki dan sam gledala Full house, i počela da plačem. Eto, SuJu su od mene napravili plačljivicu. Strah me je da će uskoro doći dan kad vi više nećete postojati, ali opet, eto vas posle 8 godina, vladate. Obećali ste da ćete biti tu dok vas ceo svet ne prizna i držim vas za reč. JungSoo, tebe pogotovo.
I promise I'll wait. Just like I promised I'll wait for my 15 boys to stand on one stage together.


13+2=15 FOREVER!
PROM15E TO BEL13VE~ ily 
PROUD TO BE AN ELF! ily 
SUPER JUNIOR THE LAST MAN STANDING! ily 


[You must be registered and logged in to see this image.]




ELF THE LAST FANDOM STANDING ily 




[You must be registered and logged in to see this image.]



HAPPY SUPER JUNIOR'S 8TH ANNIVERSARY! ily 
Nazad na vrh Ići dole
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Pol : Ženski
Godina : 30
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4965

Super Junior - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 4 Icon_minitime1Čet 21 Nov 2013, 19:54

SM-Biased ::
Super Junior je ne samo moja omiljena grupa, nego i moj ultimate bias i nešto najljepše u životu. Od samog početka su se izdvajali kao i svaka druga grupa, ali su zauzimali najposebnije moguće mesto u mom životu. Od samog početka osećala sam se drugačije, čudno, bezuspešno pokušavajući da iskažem svoja osjećanja. Ni sad to ne mogu. Da kažem da je to samo ljubav, nije dovoljno. Ljubav, divljenje, šta god to bilo ja moram da kažem da sam im puno i zahvalna. Zahvalna sam im prvo što postoje. Što su se borili i vjerovali, što su na hiljade ELFova učinili srećnim. Gledajući sve te emisije, rijaliti-šoue, intervjue, slušajući pjesme, i gledajući predanost u onome što rade, naučila sam puno, i svi znamo da savršenstvo ne postoji, ali oni za mene jesu savršeni. Svi dobro znamo da su u K-Popu Bogovi bili i ostali DBSK. Ja to poštujem, ali za mene su SuJu Bogovi, nenadmašivi, nepobjedivi, jednostavno najbolji. Okay, jesam selfish, ali tako se osećam. I posle svega što su prošli i iako svi članovi nisu na broju, oni se ponose onim što imaju, oni stoje na sceni kao jedno, dok hiljade ELFova to uljepšavaju. Iako nisu svi tu, oni su i dalje moje duše, moje sreće, moje sve, i zaslužuju sve najbolje. Oni su i dalje Super Junior The Last Man Standing! Oni i dalje još uvek puno nama znače, i oni su ti koje ćemo uvek čekati. Tako nedostaju. Prošlo je godinu dana od zadnjeg comebacka, i stvarno je čudno bez njih. Pre neki dan sam gledala Full house, i počela da plačem. Eto, SuJu su od mene napravili plačljivicu. Strah me je da će uskoro doći dan kad vi više nećete postojati, ali opet, eto vas posle 8 godina, vladate. Obećali ste da ćete biti tu dok vas ceo svet ne prizna i držim vas za reč. JungSoo, tebe pogotovo.
I promise I'll wait. Just like I promised I'll wait for my 15 boys to stand on one stage together.
Prelepo je to sto si napisala. Ja ne osecam nista slicno ni prema jednom bendu. Sad  Mozda sam pre, ali sada vise ne. Neutral 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 4 Icon_minitime1Čet 21 Nov 2013, 21:53

r0zI ::
SM-Biased ::
Super Junior je ne samo moja omiljena grupa, nego i moj ultimate bias i nešto najljepše u životu. Od samog početka su se izdvajali kao i svaka druga grupa, ali su zauzimali najposebnije moguće mesto u mom životu. Od samog početka osećala sam se drugačije, čudno, bezuspešno pokušavajući da iskažem svoja osjećanja. Ni sad to ne mogu. Da kažem da je to samo ljubav, nije dovoljno. Ljubav, divljenje, šta god to bilo ja moram da kažem da sam im puno i zahvalna. Zahvalna sam im prvo što postoje. Što su se borili i vjerovali, što su na hiljade ELFova učinili srećnim. Gledajući sve te emisije, rijaliti-šoue, intervjue, slušajući pjesme, i gledajući predanost u onome što rade, naučila sam puno, i svi znamo da savršenstvo ne postoji, ali oni za mene jesu savršeni. Svi dobro znamo da su u K-Popu Bogovi bili i ostali DBSK. Ja to poštujem, ali za mene su SuJu Bogovi, nenadmašivi, nepobjedivi, jednostavno najbolji. Okay, jesam selfish, ali tako se osećam. I posle svega što su prošli i iako svi članovi nisu na broju, oni se ponose onim što imaju, oni stoje na sceni kao jedno, dok hiljade ELFova to uljepšavaju. Iako nisu svi tu, oni su i dalje moje duše, moje sreće, moje sve, i zaslužuju sve najbolje. Oni su i dalje Super Junior The Last Man Standing! Oni i dalje još uvek puno nama znače, i oni su ti koje ćemo uvek čekati. Tako nedostaju. Prošlo je godinu dana od zadnjeg comebacka, i stvarno je čudno bez njih. Pre neki dan sam gledala Full house, i počela da plačem. Eto, SuJu su od mene napravili plačljivicu. Strah me je da će uskoro doći dan kad vi više nećete postojati, ali opet, eto vas posle 8 godina, vladate. Obećali ste da ćete biti tu dok vas ceo svet ne prizna i držim vas za reč. JungSoo, tebe pogotovo.
I promise I'll wait. Just like I promised I'll wait for my 15 boys to stand on one stage together.
Prelepo je to sto si napisala. Ja ne osecam nista slicno ni prema jednom bendu. Sad  Mozda sam pre, ali sada vise ne. Neutral 
Hvala Very Happy ^^

Well, š'a znam, sve je to do osobe. Ja njih stvarno puno volim. Ali stvarno. ily
Nazad na vrh Ići dole
Kim Sely
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kim Sely


Pol : Ženski
Godina : 23
Raspoloženje : :)
Datum upisa : 05.05.2014
Broj poruka : 306

Super Junior - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 4 Icon_minitime1Pon 05 Maj 2014, 13:46

Sta mislite o njima? Da ama bas nikad nemogu dosaditi
Ko vam je omiljeni clan? Leeteuk
Omiljena pesma? No Other
Omiljeni spot?No Other
Nazad na vrh Ići dole
404Error
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP



Pol : Other / Decline to state
Datum upisa : 31.05.2014
Broj poruka : 3066

Super Junior - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 4 Icon_minitime1Sub 31 Maj 2014, 20:02

Ne da mi se čitati vaše rasprave o članovima ali ja, iako sam ih tek skoro počela slušati, uvijek kažem da imaju 15 članova. Drugačije nmg <333
Volim ih. U početku ih nisam voljela a to je bilo što mi se nije nikako svidjela pjesma Mr. Simple i sve ostale su joj bile slične. Zavoljela sam ih zahvaljujući pjesmi Butterfly <3
Bias: Donghae <333 (a volim i Eunhyuk-a, Sungmin-a i Henry-ja)
Naj pjesme: Butterfly, Don't Don, It's You i It's You (od SJ-M)
Naj spot: No Other.
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 4 Icon_minitime1Uto 03 Jun 2014, 00:14

LUNAtic ::
Ne da mi se čitati vaše rasprave o članovima ali ja, iako sam ih tek skoro počela slušati, uvijek kažem da imaju 15 članova. Drugačije nmg <333
Volim ih.

Voleću te do kraja svog života.
Nazad na vrh Ići dole
404Error
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP



Pol : Other / Decline to state
Datum upisa : 31.05.2014
Broj poruka : 3066

Super Junior - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 4 Icon_minitime1Čet 05 Jun 2014, 15:46

Ok ali nemoj sad bas pretjerivati big smile Very Happy
Procitala sam sta se pisalo i stvarno ne mogu da vjerujem da ti "fanovi" nazivaju sebe fanovima kad su takvi. Ja volim sve clanove, svih 15. Za mene kao neko ko nije fan ce uvijek Hangeng biti dio SuJu, a Henry i Zhou Mi priznati clanovi u mom srcu.
Meni bi bilo takodjer veoma tesko da sad dodje novi clan u EXO (na primjer), ali ja bih ga priznala pa makar i ne voljela ga, ali nikad, ama bas nikad ne bih ga vrijedjala.
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 4 Icon_minitime1Čet 05 Jun 2014, 19:31

LUNAtic ::
Ok ali nemoj sad bas pretjerivati big smileVery Happy
Procitala sam sta se pisalo i stvarno ne mogu da vjerujem da ti "fanovi" nazivaju sebe fanovima kad su takvi. Ja volim sve clanove, svih 15. Za mene kao neko ko nije fan ce uvijek Hangeng biti dio SuJu, a Henry i Zhou Mi priznati clanovi u mom srcu.
Meni bi bilo takodjer veoma tesko da sad dodje novi clan u EXO (na primjer), ali ja bih ga priznala pa makar i ne voljela ga, ali nikad, ama bas nikad ne bih ga vrijedjala.

Ne pretjerujem, ko god voli SuJu, i smatra da su oni 13 + 2 = 15 forever, ja tu osobu obožavam. big smile


Dobro, ja u neku ruku njih i razumijem, malo je glupo to što SM dodaje članove već postojećim grupama, ali prošlo je 6 dugih godina, mogli bi malo da prestanu sa tim SuperJuniorOnly13. Shvatam da im smeta, ali što je previše, previše je. 'Ajde da govore da ih ne vole, ali da toliko hejtuju i vrijeđaju. Ne mogu da zamislim kako je bilo Zhoumiju, Henryiju pa i Kyuhyunu zbog toga. Mada, Hangeng i Kibum su takođe dobili mnogo hejta jer su napustili grupu 'all of a sudden.
Ja samo znam da njih volim više od svega, više od vazduha koji dišem, neka rade šta hoće, dokle god su oni srećni, i ja sam.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Super Junior - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 4 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Super Junior
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Super Junior
» Super Junior
» Super Junior
» Super Junior
» Super Junior

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: K-POP :: K-pop boy bendovi :: Bendovi-
Skoči na: