K-POP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na srpski K-pop forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Super Junior

Ići dole 
+19
Eternal-Panda
AllRiseSilver
hyorin
Still Alivee.
KiraBling
S.O.R.A
Pikachu.
SHINeeGirl
CLover
A.R.M.Y
~Bommie..~
~*Taeminnie*~ <3
PrincessHigh
Elfeu~
B2UTYdonna
xiaolu
Kai-otic
Zelo
r0zI
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Sre 26 Jun 2013, 01:06

Eternal-Panda ::
lololololol
U pravu si. big smile Heechul mi je najbolji.
A tek efekti u videu, oduzimaju dah.


Jea, jea, SuJu-oppas, ne ličite na sebe big smile
Kad sam prvi put ovo gledala nisam znala koji je kojii big smile ahahahaha
Efekti u videu - pobijedili! SM, bravo big smile
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Sre 26 Jun 2013, 01:17

ELFish ::
Jea, jea, SuJu-oppas, ne ličite na sebe big smile
Kad sam prvi put ovo gledala nisam znala koji je kojii big smile ahahahaha
Efekti u videu - pobijedili! SM, bravo big smile
[sarkazam]SM-u treba na svacemu cestitati.[/sarkazam]
Mogu ti reci da mi nije jedna od omiljenih kompanija.

Povratimo povredjeni ponos Suju-oppas gledajuci Sexy Free & Single.
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Sre 26 Jun 2013, 01:22

Eternal-Panda ::


[sarkazam]SM-u treba na svacemu cestitati.[/sarkazam]
Mogu ti reci da mi nije jedna od omiljenih kompanija.

Povratimo povredjeni ponos Suju-oppas gledajuci Sexy Free & Single.
Da, ja njih kao kompaniju uopšte ne volim, ali volim njihove grupe xDD


Bio bi red da SM prestane da snima spotove koji...pa sve u svemu kod svake grupe izgledaju isto...Primjer Mr. Simple i F(x) Electric Shock...SM ima najgore spotove ikad! Sve u nekim boxes, u nekim čudima, I hate to say this, but because of the new groups they totally forgot about the older ones. Sm, I hate you, and I know you don't give a fuck about my opinion love me so much and you're gonna change everything because of me. Ne stvarno, spotovi su dosadni, pjesme nisu ni malo kao prije, moramo da čekamo po 5541524547 godina za comeback..Stvarno :O
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Sre 26 Jun 2013, 14:04

ELFish ::

Da, ja njih kao kompaniju uopšte ne volim, ali volim njihove grupe xDD


Bio bi red da SM prestane da snima spotove koji...pa sve u svemu kod svake grupe izgledaju isto...Primjer Mr. Simple i F(x) Electric Shock...SM ima najgore spotove ikad! Sve u nekim boxes, u nekim čudima, I hate to say this, but because of the new groups they totally forgot about the older ones. Sm, I hate you, and I know you don't give a fuck about my opinion love me so much and you're gonna change everything because of me. Ne stvarno, spotovi su dosadni, pjesme nisu ni malo kao prije, moramo da čekamo po 5541524547 godina za comeback..Stvarno :O
Nije mi prvi put da cujem da ljudi govore tako nesto.
Ali znas onu izreku: "If it ain't broke, don't fix it."? E, pa SM koristi to. Iako verovatno znaju da ih gomila fanova ne voli, oni i dalje nastavljaju da teraju svoje jer znaju da ce verni fanovi uvek podrzavati svoje grupe, bio MV u box-u ili ne.
I kad pogledas, vecina kpop MV-a je u tim svetlecim kutijama. SM ih jos kako-tako cini zanimljivim zato sto su clanovi njihovih grupa odlicni plesaci i mogu da zadrze paznju gledaoca i samom koreografijom.
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Sre 26 Jun 2013, 15:06

Eternal-Panda ::
Nije mi prvi put da cujem da ljudi govore tako nesto.
Ali znas onu izreku: "If it ain't broke, don't fix it."? E, pa SM koristi to. Iako verovatno znaju da ih gomila fanova ne voli, oni i dalje nastavljaju da teraju svoje jer znaju da ce verni fanovi uvek podrzavati svoje grupe, bio MV u box-u ili ne.
I kad pogledas, vecina kpop MV-a je u tim svetlecim kutijama. SM ih jos kako-tako cini zanimljivim zato sto su clanovi njihovih grupa odlicni plesaci i mogu da zadrze paznju gledaoca i samom koreografijom.

Ma što kažeš oni samo tjeraju po svome. Kad kažu da treba spot da izađe, postave ga 100 godina posle toga.(lol, spor im internet, pa dok se upload) xDFanovi u Koreji su prvi put čuli A-Cha od SuJua na comeback stageu na mnet countdownu ja mislim, a spot je izbačen tek nakon nastupa. Ista stvar i sa EXOm kao i sa svim grupama.
Istina, većini njima jeste. Mislim, YG-ju nije big smile Svaka grupa ima par takvih spotova,ali ne svaki mogući spot! Ja ne znam da li neka grupa iz SM-a ima spot with the story....SM se zeza sa nama, želi da EXO pobijedi 100 puta na emisijama da bismo dobili drama version, govori da da ako Wolf dostigne 5 miliona pregleda dobićemo drama version. Samo se zavitlava sa nama. To me nervira. Ali dobro, naviklaa sam već..
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Sre 26 Jun 2013, 15:13

ELFish ::
Ma što kažeš oni samo tjeraju po svome. Kad kažu da treba spot da izađe, postave ga 100 godina posle toga.(lol, spor im internet, pa dok se upload) xDFanovi u Koreji su prvi put čuli A-Cha od SuJua na comeback stageu na mnet countdownu ja mislim, a spot je izbačen tek nakon nastupa. Ista stvar i sa EXOm kao i sa svim grupama.
Istina, većini njima jeste. Mislim, YG-ju nije big smile Svaka grupa ima par takvih spotova,ali ne svaki mogući spot! Ja ne znam da li neka grupa iz SM-a ima spot with the story....SM se zeza sa nama, želi da EXO pobijedi 100 puta na emisijama da bismo dobili drama version, govori da da ako Wolf dostigne 5 miliona pregleda dobićemo drama version. Samo se zavitlava sa nama. To me nervira. Ali dobro, naviklaa sam već..
Da li je SM dao zvanicnu izjavu za to Drama version ili su to samo glasine fanova?
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Sre 26 Jun 2013, 15:56

Eternal-Panda ::
Da li je SM dao zvanicnu izjavu za to Drama version ili su to samo glasine fanova?

Ja mislim da je zvanično, nez, to su ovi HARDCORE EXOticsi meni javili u k-pop grupi na fejsbuku, i to je valjda bilo na allkpopu. Stvarno ne znam...Makar neka nešto zvanično kažu.Mada, ta drama version bi bila dobra jer smo čekali taj comeback više od godinu dana big smile
Nazad na vrh Ići dole
ExoticElfBaby
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
ExoticElfBaby


Pol : Ženski
Lokacija : ruma
Datum upisa : 24.06.2013
Broj poruka : 19

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Sre 26 Jun 2013, 18:35

ELFish ::
Eternal-Panda ::
Nije mi prvi put da cujem da ljudi govore tako nesto.
Ali znas onu izreku: "If it ain't broke, don't fix it."? E, pa SM koristi to. Iako verovatno znaju da ih gomila fanova ne voli, oni i dalje nastavljaju da teraju svoje jer znaju da ce verni fanovi uvek podrzavati svoje grupe, bio MV u box-u ili ne.
I kad pogledas, vecina kpop MV-a je u tim svetlecim kutijama. SM ih jos kako-tako cini zanimljivim zato sto su clanovi njihovih grupa odlicni plesaci i mogu da zadrze paznju gledaoca i samom koreografijom.

Ma što kažeš oni samo tjeraju po svome. Kad kažu da treba spot da izađe, postave ga 100 godina posle toga.(lol, spor im internet, pa dok se upload) xDFanovi u Koreji su prvi put čuli A-Cha od SuJua na comeback stageu na mnet countdownu ja mislim, a spot je izbačen tek nakon nastupa. Ista stvar i sa EXOm kao i sa svim grupama.
Istina, većini njima jeste. Mislim, YG-ju nije big smile Svaka grupa ima par takvih spotova,ali ne svaki mogući spot! Ja ne znam da li neka grupa iz SM-a ima spot with the story....SM se zeza sa nama, želi da EXO pobijedi 100 puta na emisijama da bismo dobili drama version, govori da da ako Wolf dostigne 5 miliona pregleda dobićemo drama version. Samo se zavitlava sa nama. To me nervira. Ali dobro, naviklaa sam već..
Ali Wolf vec ima 5 miliona pregleda, zapravo uskoro ce dostici 7m...
Nazad na vrh Ići dole
ExoticElfBaby
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
ExoticElfBaby


Pol : Ženski
Lokacija : ruma
Datum upisa : 24.06.2013
Broj poruka : 19

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Sre 26 Jun 2013, 18:52

Kada sam tek pocinjala da slusam kpop volela sam jedino 2ne1 i Big Bang, a SuJu nisam molgla da podnesem. Moja reakcija na Mister Simple....
[You must be registered and logged in to see this image.]
Modjutim vremenom grupe koje sam volela su mi dosadile, a SJ sam zavolela.
Svi clanovi su veoma posebni, dobar su uzor, smesni........... jednostavno, sada ih mnogo volim i uz EXO su mi omiljena Kpop grupa.

Najvise volim Kyuhyuna, Sungmina, Leetuka i Heechula.


(ups, dupli post, opet sorry)
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Ned 07 Jul 2013, 22:30

you guys kad kaze Henly *dies*

kako je sladak i sexy /sobbb
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Ned 07 Jul 2013, 23:37

Eternal-Panda ::
you guys kad kaze Henly *dies*

kako je sladak i sexy /sobbb

 
I feel you ily
PRESAVRŠEN JEE!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Pon 08 Jul 2013, 16:57

ExoticElfBaby ::
Kada sam tek pocinjala da slusam kpop volela sam jedino 2ne1 i Big Bang, a SuJu nisam molgla da podnesem. Moja reakcija na Mister Simple....
[You must be registered and logged in to see this image.]
Modjutim vremenom grupe koje sam volela su mi dosadile, a SJ sam zavolela.
Svi clanovi su veoma posebni, dobar su uzor, smesni........... jednostavno, sada ih mnogo volim i uz EXO su mi omiljena Kpop grupa.

Najvise volim Kyuhyuna, Sungmina, Leetuka i Heechula.


(ups, dupli post, opet sorry)

U redu je, samo obrati paznju sledeci put. Smile
Nisi rekla koje su ti omiljene pesme i spotovi od SJ. ^^


Eternal-Panda ::
you guys kad kaze Henly *dies*

kako je sladak i sexy /sobbb

Hehe, ima mali akcenat. Presladak je~ panda 
Ponekad ne mogu da verujem da ima 23-24 god., izgleda mi mladje od 20.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Pon 08 Jul 2013, 17:42

eky ::


Hehe, ima mali akcenat. Presladak je~ panda 
Ponekad ne mogu da verujem da ima 23-24 god., izgleda mi mladje od 20.
Da, ima naglasak.
Retko cujem da se neko predstavlja sa 'jeo ___ yeyo', umesto 'imnida'. Ili mozda nisam pre obracala paznju. big smile lazy
Nazad na vrh Ići dole
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Pon 08 Jul 2013, 17:56

Eternal-Panda ::
Retko cujem da se neko predstavlja sa 'jeo ___ yeyo', umesto 'imnida'. Ili mozda nisam pre obracala paznju. big smile lazy

Da, i ja sam to primetila. Prvo sam mislila da se mozda predstavlja na kineskom. big smile
Ali da, izgleda da je i to jedan nacin predstavljanja.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Pon 08 Jul 2013, 21:03

eky ::
Da, i ja sam to primetila. Prvo sam mislila da se mozda predstavlja na kineskom. big smile
Ali da, izgleda da je i to jedan nacin predstavljanja.
Mhm. On zapravo kaze 'It's Henry.' ili 'I'm Henry.', umesto 'My name is Henry.' sto bi znacilo sa imnida.
Nazad na vrh Ići dole
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Uto 09 Jul 2013, 22:55

Eternal-Panda ::
eky ::
Da, i ja sam to primetila. Prvo sam mislila da se mozda predstavlja na kineskom. big smile
Ali da, izgleda da je i to jedan nacin predstavljanja.
Mhm. On zapravo kaze 'It's Henry.' ili 'I'm Henry.', umesto 'My name is Henry.' sto bi znacilo sa imnida.

Aha, onda sam dobro pretpostavila.
Hvala na objasnjenju. ^^
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Sre 10 Jul 2013, 01:41

eky ::
Aha, onda sam dobro pretpostavila.
Hvala na objasnjenju. ^^
Pa da, jeo je 'ja', a ye-yo i i-ye-yo 'biti'.
Nema na cemu, mada nisam ja neki ekspert za korejski. Znam hangul, ali osim par fraza i reci ne znam puno gramatike i leksike.



uhhh da ne bih imala dupli post moram ovako aliiiiihhhhh

The boys of Super Junior have been traveling around the world for their 'Super Show 5' world tour, but lately a few fans haven't been very happy.  Some ELF have been voicing their concern with the fact that Zhoumi and Henry (members of Super Junior-M but not Super Junior) have been performing on some of the stages of 'Super Show 5'. Some have even gone as far as to petition against their participation in the concerts. (allkpop)

zastoooo pa ljudi imate li osecaja
Eunhyuk ljubim te
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Sre 10 Jul 2013, 01:50

Ja sam plakala kad sam gledala snimak. Znači, HyukJae, ja te obožavam! ily 
Really proud to be an ELF ily
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Sre 10 Jul 2013, 01:56

ELFish ::
Ja sam plakala kad sam gledala snimak. Znači, HyukJae, ja te obožavam! ily 
Really proud to be an ELF ily
Ahem, a vidis da neki ELFs protestuju protiv Henrija i Zhou Mija. STA IM JE SA GLAVOM, sta su im njih dvojica ikada uradili?
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Sre 10 Jul 2013, 02:00

Eternal-Panda ::
Ahem, a vidis da neki ELFs protestuju protiv Henrija i Zhou Mija. STA IM JE SA GLAVOM, sta su im njih dvojica ikada uradili?

 Daa...Ne žele da ih prihvate i onda su kao 'Only 13' -.-' Idioti :O
Znaš, kad se Kyuhyun priključio 2006 nisu ni njega htjeli da prihvate, a onda na kraju i jesu, pa su onda kao ' Prihvatili smo Kyuhyuna, njih dvojicu nećemo jer su članovi SuJu M-a'. big smile I hate those ELFs.
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Sre 10 Jul 2013, 02:03

ELFish ::
Daa...Ne žele da ih prihvate i onda su kao 'Only 13' -.-' Idioti :O
Znaš, kad se Kyuhyun priključio 2006 nisu ni njega htjeli da prihvate, a onda na kraju i jesu, pa su onda kao ' Prihvatili smo Kyuhyuna, njih dvojicu nećemo jer su članovi SuJu M-a'. big smile I hate those ELFs.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Sre 10 Jul 2013, 02:04

Eternal-Panda ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

 agree
Nazad na vrh Ići dole
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Pet 12 Jul 2013, 01:37

Eternal-Panda ::
eky ::
Aha, onda sam dobro pretpostavila.
Hvala na objasnjenju. ^^
Pa da, jeo je 'ja', a ye-yo i i-ye-yo 'biti'.
Nema na cemu, mada nisam ja neki ekspert za korejski. Znam hangul, ali osim par fraza i reci ne znam puno gramatike i leksike.

Nisam ni ja neki ekspert za korejski (ili gramatiku big smile), ali volim da ucim jezike. :)Mada mi gramatika ne ide bas, pa mi je lakse da ucim ovako samo reci iz pesama, filmova i drama.

Ali da se vratimo na temu...
Citat :
The boys of Super Junior have been traveling around the world for their 'Super Show 5' world tour, but lately a few fans haven't been very happy.  Some ELF have been voicing their concern with the fact that Zhoumi and Henry (members of Super Junior-M but not Super Junior) have been performing on some of the stages of 'Super Show 5'. Some have even gone as far as to petition against their participation in the concerts.

Zasto su takvi prema njima? Zar toliko mrze Zhoumija i Henryja??? Sad  Ne razumem te ljude. >.<  wtf
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Pet 12 Jul 2013, 01:45

eky ::

Zasto su takvi prema njima? Zar toliko mrze Zhoumija i Henryja??? Sad  Ne razumem te ljude. >.<  wtf

 Zato što su idioti. big smile 
Unnie, zamisli da se sad neko lijevi pojavi i bude član B.A.Pja big smile Mnogo ljudi bi se bunilo. Ne prihvataju ih jer su kasnije došli a i to što su članovi pod grupe malo otežava situaciju. Idk, ovi iz SM-a jedino znaju da oforme dobru grupu, a posle kako rade to je katastrofalno :OOO
Nazad na vrh Ići dole
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1Sub 13 Jul 2013, 17:25

ELFish ::
eky ::
Zasto su takvi prema njima? Zar toliko mrze Zhoumija i Henryja??? Sad  Ne razumem te ljude. >.<  wtf

 Zato što su idioti. big smile 
Unnie, zamisli da se sad neko lijevi pojavi i bude član B.A.Pja big smile Mnogo ljudi bi se bunilo. Ne prihvataju ih jer su kasnije došli a i to što su članovi pod grupe malo otežava situaciju. Idk, ovi iz SM-a jedino znaju da oforme dobru grupu, a posle kako rade to je katastrofalno :OOO

Ok, s jedne strane i razumem da bi se zbog toga neki bunili, ali ipak to nije razlog da ih toliko mrze. Ajd' da ih ne vole, ali da ih toliko mrze da drze peticiju protiv njih... Nisu oni krivi sto SM tako tretira grupe.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
Sponsored content





Super Junior - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 3 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Super Junior
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Super Junior
» Super Junior
» Super Junior
» Super Junior
» Super Junior

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: K-POP :: K-pop boy bendovi :: Bendovi-
Skoči na: