K-POP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na srpski K-pop forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Super Junior

Ići dole 
+19
Eternal-Panda
AllRiseSilver
hyorin
Still Alivee.
KiraBling
S.O.R.A
Pikachu.
SHINeeGirl
CLover
A.R.M.Y
~Bommie..~
~*Taeminnie*~ <3
PrincessHigh
Elfeu~
B2UTYdonna
xiaolu
Kai-otic
Zelo
r0zI
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Pon 24 Jun 2013, 23:29

ELFish ::
Jeste jeste i jeste Very Happy Spot je savršen, pjesma kao i ostatak albuma! ily znači, lik ima OGROMAN talenat i ja njega obožavaam! <3 samo mi je malo glupo što su Henry i ZhouMi članovi samo SuJu-M-a a ne 'normalne' grupe. big smile
Pa od kad znam za kpop znam da ima i rasprava o tome da li je Suju 13 ili 15.
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Pon 24 Jun 2013, 23:32

Eternal-Panda ::
ELFish ::
Jeste jeste i jeste Very Happy Spot je savršen, pjesma kao i ostatak albuma! ily znači, lik ima OGROMAN talenat i ja njega obožavaam! <3 samo mi je malo glupo što su Henry i ZhouMi članovi samo SuJu-M-a a ne 'normalne' grupe. big smile
Pa od kad znam za kpop znam da ima i rasprava o tome da li je Suju 13 ili 15.

Mene baš briga stvarno big smile Ja njih računam kao 15, ali ima ELFova koji ne vole Henryja i ZhouMija i kažu da njih neće nikada prihvatiti kao članove grupe i da je SuJu 'only 13'. Yeah right. Mrzim kad tako razmišljaju..big smile
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Pon 24 Jun 2013, 23:47

ELFish ::
Mene baš briga stvarno big smile Ja njih računam kao 15, ali ima ELFova koji ne vole Henryja i ZhouMija i kažu da njih neće nikada prihvatiti kao članove grupe i da je SuJu 'only 13'. Yeah right. Mrzim kad tako razmišljaju..big smile
Gluposti. Kakve koristi imaju ljudi od takvog razmisljanja?
Ali ELf-ovi su i lojalni, znam npr. kad su podrzavali Hangenga za MTV EMAs, cak i nakog sto je Suju ispao. 
Kako je bio sladak kad je pobedio, onako sav zbunjen i srecan.><
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Pon 24 Jun 2013, 23:53

Eternal-Panda ::
ELFish ::
Mene baš briga stvarno big smile Ja njih računam kao 15, ali ima ELFova koji ne vole Henryja i ZhouMija i kažu da njih neće nikada prihvatiti kao članove grupe i da je SuJu 'only 13'. Yeah right. Mrzim kad tako razmišljaju..big smile
Gluposti. Kakve koristi imaju ljudi od takvog razmisljanja?
Ali ELf-ovi su i lojalni, znam npr. kad su podrzavali Hangenga za MTV EMAs, cak i nakog sto je Suju ispao. 
Kako je bio sladak kad je pobedio, onako sav zbunjen i srecan.><

Da, meni je to stvarno čista glupost. Po meni, takve osobe ne bi trebale da se zovu ELFom. IDK, takva sam, nisam mogla da se nazovem ELFom dok ih svih 15 nisam razlikovala, znala sve o njima..a ne da pričam da njih ima samo 13..mislim, ima i bolesnika koji pričaju da Hankyung i Kibum nisu ni trebali da budu članovi ako su 'planirali' da odu..to su MALOUMNE OSOBE!

Da, jesu, što je toga tiče..Stvarno, i Hankyung i Kibum mogu da računaju na ELFove (osim tih nekih idiota) u bilo kojoj situaciji..Mislim, nisu samo ELFovi takvi, ali opet, ne znam ni jednu drugu grupu koja je ovako komplikovana..Možda DBSK, ali dobro, fanovi mrze jedni druge...idk big smile
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Uto 25 Jun 2013, 00:02

ELFish ::
Da, meni je to stvarno čista glupost. Po meni, takve osobe ne bi trebale da se zovu ELFom. IDK, takva sam, nisam mogla da se nazovem ELFom dok ih svih 15 nisam razlikovala, znala sve o njima..a ne da pričam da njih ima samo 13..mislim, ima i bolesnika koji pričaju da Hankyung i Kibum nisu ni trebali da budu članovi ako su 'planirali' da odu..to su MALOUMNE OSOBE!

Da, jesu, što je toga tiče..Stvarno, i Hankyung i Kibum mogu da računaju na ELFove (osim tih nekih idiota) u bilo kojoj situaciji..Mislim, nisu samo ELFovi takvi, ali opet, ne znam ni jednu drugu grupu koja je ovako komplikovana..Možda DBSK, ali dobro, fanovi mrze jedni druge...idk big smile
Mislim da je T-ara prilicno komplikovana, u vezi fanova, to jest. Ili bolje reci antifanova.
I da, DBSK ce uvek biti komplikovana grupa, iskreno, kad sam bila novajlija u kpopu plasila sam se da pricam o njima da ne bih uvredila neku Cassie lol.
Ja ne znam kako je u ELF fandom-u. Da li cesto imate civilne ratove tj. ratujete jedni protiv drugih?
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Uto 25 Jun 2013, 10:08

Eternal-Panda ::
ELFish ::
Da, meni je to stvarno čista glupost. Po meni, takve osobe ne bi trebale da se zovu ELFom. IDK, takva sam, nisam mogla da se nazovem ELFom dok ih svih 15 nisam razlikovala, znala sve o njima..a ne da pričam da njih ima samo 13..mislim, ima i bolesnika koji pričaju da Hankyung i Kibum nisu ni trebali da budu članovi ako su 'planirali' da odu..to su MALOUMNE OSOBE!

Da, jesu, što je toga tiče..Stvarno, i Hankyung i Kibum mogu da računaju na ELFove (osim tih nekih idiota) u bilo kojoj situaciji..Mislim, nisu samo ELFovi takvi, ali opet, ne znam ni jednu drugu grupu koja je ovako komplikovana..Možda DBSK, ali dobro, fanovi mrze jedni druge...idk big smile
Mislim da je T-ara prilicno komplikovana, u vezi fanova, to jest. Ili bolje reci antifanova.
I da, DBSK ce uvek biti komplikovana grupa, iskreno, kad sam bila novajlija u kpopu plasila sam se da pricam o njima da ne bih uvredila neku Cassie lol.
Ja ne znam kako je u ELF fandom-u. Da li cesto imate civilne ratove tj. ratujete jedni protiv drugih?

E da, i T-Ara...Tako mi je bilo žao kad je Hwa otišla :/
Cassie su mnogo komplikovane..Sve od raspada oni napadaju Super Junior, ratuju sa ELFovima..MA DOKLE VIŠE?!
Ne, ne ratujemo puno, ono, može se reći da smo baš složni,jedino ti glupani koji smatraju da Henry i ZhouMi nisu članovi, ali inače..Oko svega je okej big smile Mada, znaju i ELFovi da napadaju kad jedni druge kad treba big smile
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Uto 25 Jun 2013, 11:46

ELFish ::
E da, i T-Ara...Tako mi je bilo žao kad je Hwa otišla :/
Cassie su mnogo komplikovane..Sve od raspada oni napadaju Super Junior, ratuju sa ELFovima..MA DOKLE VIŠE?!
Ne, ne ratujemo puno, ono, može se reći da smo baš složni,jedino ti glupani koji smatraju da Henry i ZhouMi nisu članovi, ali inače..Oko svega je okej big smile Mada, znaju i ELFovi da napadaju kad jedni druge kad treba big smile
Pa Suju je velika grupa, i ima veliku fandom, tesko je biti slozan u svim aspektima. Zamisli fandom kao jednu drzavu. Kada je tako velika, ne mogu svi delovi biti pod nadzorom i nastaju ustanci. Lol what am I talking about.
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Uto 25 Jun 2013, 14:25

Eternal-Panda ::
ELFish ::
E da, i T-Ara...Tako mi je bilo žao kad je Hwa otišla :/
Cassie su mnogo komplikovane..Sve od raspada oni napadaju Super Junior, ratuju sa ELFovima..MA DOKLE VIŠE?!
Ne, ne ratujemo puno, ono, može se reći da smo baš složni,jedino ti glupani koji smatraju da Henry i ZhouMi nisu članovi, ali inače..Oko svega je okej big smile Mada, znaju i ELFovi da napadaju kad jedni druge kad treba big smile
Pa Suju je velika grupa, i ima veliku fandom, tesko je biti slozan u svim aspektima. Zamisli fandom kao jednu drzavu. Kada je tako velika, ne mogu svi delovi biti pod nadzorom i nastaju ustanci. Lol what am I talking about.

Da, istina, teško je big smile Kapiram šta hoćeš da kažeš Very Happy Ja iskreno mislim da je ELF jedan od 'najmirnijih' fanclubova big smile
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Uto 25 Jun 2013, 14:47

ELFish ::
Da, istina, teško je big smile Kapiram šta hoćeš da kažeš Very Happy Ja iskreno mislim da je ELF jedan od 'najmirnijih' fanclubova big smile
Svi imaju lude fanove. Takodje se mora gledati da li su to internacionalni fanovi ili korejski. Korejski fanovi mogu biti potpuno van pameti kada je oppar u pitanju i Suju nije izuzetak.
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Uto 25 Jun 2013, 14:53

Eternal-Panda ::
ELFish ::
Da, istina, teško je big smile Kapiram šta hoćeš da kažeš Very Happy Ja iskreno mislim da je ELF jedan od 'najmirnijih' fanclubova big smile
Svi imaju lude fanove. Takodje se mora gledati da li su to internacionalni fanovi ili korejski. Korejski fanovi mogu biti potpuno van pameti kada je oppar u pitanju i Suju nije izuzetak.


Naravno da svi imaju lude fanove big smile Pod tim' najmirnije' sam mislila da nisu baš za te ogromne ratove kao npr. neki BlackJacksi i neki S♥️NE, ili EXOtics i Babies... Ali da,nisu izuzetak big smile Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Uto 25 Jun 2013, 15:12

ELFish ::
Naravno da svi imaju lude fanove big smile Pod tim' najmirnije' sam mislila da nisu baš za te ogromne ratove kao npr. neki BlackJacksi i neki S♥️NE, ili EXOtics i Babies... Ali da,nisu izuzetak big smile Very Happy
Verujem i da je bilo ELFs vs. SONEs gde je glavna tema bila don't touch my oppar.

A EXOticsi su...uhhh, let the image speak for itself.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Uto 25 Jun 2013, 15:31

Eternal-Panda ::
ELFish ::
Naravno da svi imaju lude fanove big smile Pod tim' najmirnije' sam mislila da nisu baš za te ogromne ratove kao npr. neki BlackJacksi i neki S♥️NE, ili EXOtics i Babies... Ali da,nisu izuzetak big smile Very Happy
Verujem i da je bilo ELFs vs. SONEs gde je glavna tema bila don't touch my oppar.

A EXOticsi su...uhhh, let the image speak for itself.
[You must be registered and logged in to see this image.]





Mah, za S♥️NE i ELF neću da komentarišem, i to su nekakve budale, ja sam i S♥️NE i ELF i volim ih tako daa, šta god hoće....
Umalo se nisam šlogirala kad sam to vidjela..Gledala sam čak i snimak..Stvarno, pretjerali su :OOO
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Uto 25 Jun 2013, 16:33

Da skrenemo sa ove negativne teme, vidi Ryeowookie k'o neki sladoled sa tom kosom.^^

SLAZE MU SE UZ SLUSALICE
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Uto 25 Jun 2013, 18:34

Eternal-Panda ::
Da skrenemo sa ove negativne teme, vidi Ryeowookie k'o neki sladoled sa tom kosom.^^

SLAZE MU SE UZ SLUSALICE


Joooj, duša najslađaaa <3 <3 <3
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Uto 25 Jun 2013, 19:42

ELFish ::
Joooj, duša najslađaaa <3 <3 <3
I wanna pinch his cheeks sooo bad.^^

Btw je l' si razmisljala o kupovini nekih albuma?
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Uto 25 Jun 2013, 20:07

Eternal-Panda ::
ELFish ::
Joooj, duša najslađaaa <3 <3 <3
I wanna pinch his cheeks sooo bad.^^

Btw je l' si razmisljala o kupovini nekih albuma?


Jesam, samo prvo treba pare da skupim big smile
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Uto 25 Jun 2013, 20:20

ELFish ::
Jesam, samo prvo treba pare da skupim big smile
Je l' dobijas dzeparac ili tako nesto? Ako hoces 1-2 CD-a to jos i nije tako strasno, za razliku od moje drugarice i njene sestre koje su na kpop stvari potrosile 200€. Ja gledam...Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Uto 25 Jun 2013, 22:09

Eternal-Panda ::
ELFish ::
Jesam, samo prvo treba pare da skupim big smile
Je l' dobijas dzeparac ili tako nesto? Ako hoces 1-2 CD-a to jos i nije tako strasno, za razliku od moje drugarice i njene sestre koje su na kpop stvari potrosile 200€. Ja gledam...Neutral


E nope na žalost big smile Ja samo tražim neki album od SuJu, i eto ako već može 2 neki od SNSD..big smile Ništa drugo, ali na žalost ne mogu ni jedan da kupim big smile
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Uto 25 Jun 2013, 22:58

ELFish ::
E nope na žalost big smile Ja samo tražim neki album od SuJu, i eto ako već može 2 neki od SNSD..big smile Ništa drugo, ali na žalost ne mogu ni jedan da kupim big smile
Steta. Ja bih ti pomogla oko narucivanja i svega toga. Ako u buducnosti budes htela da narucis slobodno me pitaj za pomoc.

Da li ti je Suju prva kpop grupa ili si ih kasnije zavolela?
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Sre 26 Jun 2013, 00:15

Eternal-Panda ::
ELFish ::
E nope na žalost big smile Ja samo tražim neki album od SuJu, i eto ako već može 2 neki od SNSD..big smile Ništa drugo, ali na žalost ne mogu ni jedan da kupim big smile
Steta. Ja bih ti pomogla oko narucivanja i svega toga. Ako u buducnosti budes htela da narucis slobodno me pitaj za pomoc.

Da li ti je Suju prva kpop grupa ili si ih kasnije zavolela?


Nije, 2NE1 su mi prva k-pop grupa, ali kad god me neko pita to ja kažem da su SuJu iz razloga što više ne volim 2NE1 tako da.. Very Happy SuJu su moja prva 'prava' grupa ily
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Sre 26 Jun 2013, 00:35

ELFish ::
Nije, 2NE1 su mi prva k-pop grupa, ali kad god me neko pita to ja kažem da su SuJu iz razloga što više ne volim 2NE1 tako da.. Very Happy SuJu su moja prva 'prava' grupa ily
Mislim da je prvi MV koji sam ja videla od Suju Mr. Simple. I najvise mi se svideo Eunhyuk zato sto je plav u tom spotu. big smile
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Sre 26 Jun 2013, 00:38

Eternal-Panda ::

Mislim da je prvi MV koji sam ja videla od Suju Mr. Simple. I najvise mi se svideo Eunhyuk zato sto je plav u tom spotu. big smile

Meni je prva pjesma bila Bonamana, ali tek sam u Mr. Simpleu obratila pažnju na Donghaea, i od tad je on moj bias big smile
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Sre 26 Jun 2013, 00:47

ELFish ::
Meni je prva pjesma bila Bonamana, ali tek sam u Mr. Simpleu obratila pažnju na Donghaea, i od tad je on moj bias big smile
Donghae je meni prelep u Spy. Zahvalna sam sto mu nisu zalizali kosu kao vecini ostalih.
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Sre 26 Jun 2013, 00:51

Eternal-Panda ::
Donghae je meni prelep u Spy. Zahvalna sam sto mu nisu zalizali kosu kao vecini ostali.


Stvarno, jesu ih zalizali xDD Meni je on u svakom spotu prelijep..Osim u ovom big smile


AHAHAHAHA Hae,Heechul i Eunhyuk izgledaju k'o da su izašli iz Yugija big smile
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1Sre 26 Jun 2013, 01:03

ELFish ::
Stvarno, jesu ih zalizali xDD Meni je on u svakom spotu prelijep..Osim u ovom big smile


AHAHAHAHA Hae,Heechul i Eunhyuk izgledaju k'o da su izašli iz Yugija big smile
lololololol
U pravu si. big smile Heechul mi je najbolji.
A tek efekti u videu, oduzimaju dah.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Super Junior - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Super Junior   Super Junior - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Super Junior
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Super Junior
» Super Junior
» Super Junior
» Super Junior
» Super Junior

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: K-POP :: K-pop boy bendovi :: Bendovi-
Skoči na: