K-POP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na srpski K-pop forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumi, sajtovi, blogovi

Ići dole 
+5
~*Taeminnie*~ <3
mabushii
Zelo
Angi93
r0zI
9 posters
AutorPoruka
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Pol : Ženski
Godina : 30
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4965

Forumi, sajtovi, blogovi Empty
PočaljiNaslov: Forumi, sajtovi, blogovi   Forumi, sajtovi, blogovi Icon_minitime1Pet 19 Okt 2012, 22:25

Ako imate forum, sajt ili blog, ovde mozete da ih reklamirate.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
Angi93
L.O.Λ.E
L.O.Λ.E
Angi93


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Mystic Falls
Hobiji : citanje, pisanje, net
Raspoloženje : ...please don't stop the rain...
Datum upisa : 21.11.2012
Broj poruka : 1168

Forumi, sajtovi, blogovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi, sajtovi, blogovi   Forumi, sajtovi, blogovi Icon_minitime1Sre 28 Nov 2012, 21:58

Forum o grupi RBD i seriji The Vampire Diaries
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Zelo
BABY
BABY
Zelo


Pol : Muški
Godina : 68
Lokacija : planet mato
Hobiji : yo want me to kick your butt?
Raspoloženje : Boom Shakalaka
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 33

Forumi, sajtovi, blogovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi, sajtovi, blogovi   Forumi, sajtovi, blogovi Icon_minitime1Sub 01 Dec 2012, 03:22

[You must be registered and logged in to see this link.] nije moj,ali ipak da ga reklamiram hah rpg forum je u pitanju (:
Nazad na vrh Ići dole
http://w2rrior.tumblr.com
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Pol : Ženski
Godina : 30
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4965

Forumi, sajtovi, blogovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi, sajtovi, blogovi   Forumi, sajtovi, blogovi Icon_minitime1Pon 03 Dec 2012, 00:04

moj forum, ako volite tokio hotel ili us5, pridruzite nam se =)

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
mabushii
Shawol
Shawol
mabushii


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Kanada
Hobiji : Pevanje, slušati muziku, jezike
Raspoloženje : Sretna
Datum upisa : 03.01.2013
Broj poruka : 30

Forumi, sajtovi, blogovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi, sajtovi, blogovi   Forumi, sajtovi, blogovi Icon_minitime1Pet 04 Jan 2013, 02:47

Pravila sam vebsajt prije gde prevodim korejski i japanski pesme na srpskom Smile Ako hoćete možete pridružiti se na taj vebsajt i pomagati da prevodite. Ja nemam nikoga na tu vebsajt i nemam dobro padeži tako da nemam baš dobar prevod big smile To je možda slično na forum ali nije forum big smile. If you translate a song you get the credit, I don't, it will be in your name. Smile Ja bih prevela više pesme ali ne mogu, ne voli mama da popravi svaki prevod što pravim big smile

Evo vama vebsajt

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://prevodikpopijpop.wordpress.com/
~*Taeminnie*~ <3
Shawol
Shawol
~*Taeminnie*~ <3


Pol : Ženski
Godina : 29
Lokacija : Novi Sad
Hobiji : Anime, drawing manga, dancing... :)
Raspoloženje : ~Far, far away, in SHINee Land...~ :D
Datum upisa : 16.01.2013
Broj poruka : 1467

Forumi, sajtovi, blogovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi, sajtovi, blogovi   Forumi, sajtovi, blogovi Icon_minitime1Pon 08 Apr 2013, 23:28

Skoro sam napravila blog, pisem nesto novo svaki(drugi) dan, ili kad stignem... Smile
Nadam se samo da pisem uredu, jer sam iovako konfuzna kad pricam(skacem sa teme na temu...) o(╥﹏╥)o
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=PLIFPrHViU4UE3_6R9SzdjncZp2Nh8W7xd&feature=mh_lolz
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Forumi, sajtovi, blogovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi, sajtovi, blogovi   Forumi, sajtovi, blogovi Icon_minitime1Uto 23 Apr 2013, 22:35

[You must be registered and logged in to see this link.]

Posle 1000 godina, skoro i završih big smile
Ovo je forum koji sam nedavno počela da pravim za mog biasa Lee Hi. Curu stvarno obožavam, i baš sam se potrudila i za skin i za sve big smile
Nije još uvijek završen i na engleskom je, ali nadam se da nije već loše big smile Trebaće mi još malo vremena da sve sredim, ali dobro big smile Ko voli Lee Hi, slobodno može da se učlani Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
CLover
Blackjack/V.I.P
Blackjack/V.I.P
CLover


Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : Seoul,Korea
Hobiji : Pricati viceve xD
Raspoloženje : Za K-POP uvek :D
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 2937

Forumi, sajtovi, blogovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi, sajtovi, blogovi   Forumi, sajtovi, blogovi Icon_minitime1Sre 24 Apr 2013, 12:52

ELFish ::
[You must be registered and logged in to see this link.]

Posle 1000 godina, skoro i završih big smile
Ovo je forum koji sam nedavno počela da pravim za mog biasa Lee Hi. Curu stvarno obožavam, i baš sam se potrudila i za skin i za sve big smile
Nije još uvijek završen i na engleskom je, ali nadam se da nije već loše big smile Trebaće mi još malo vremena da sve sredim, ali dobro big smile Ko voli Lee Hi, slobodno može da se učlani Very Happy

Ja sam se uclanila, tj. ti si me uclanila a da ja to nisam ni znala unnie big smile Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

Forumi, sajtovi, blogovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi, sajtovi, blogovi   Forumi, sajtovi, blogovi Icon_minitime1Sre 24 Apr 2013, 17:52

Lee Chaerin ::
ELFish ::
[You must be registered and logged in to see this link.]

Posle 1000 godina, skoro i završih big smile
Ovo je forum koji sam nedavno počela da pravim za mog biasa Lee Hi. Curu stvarno obožavam, i baš sam se potrudila i za skin i za sve big smile
Nije još uvijek završen i na engleskom je, ali nadam se da nije već loše big smile Trebaće mi još malo vremena da sve sredim, ali dobro big smile Ko voli Lee Hi, slobodno može da se učlani Very Happy

Ja sam se uclanila, tj. ti si me uclanila a da ja to nisam ni znala unnie big smile Very Happy

Logično big smile
Nazad na vrh Ići dole
CLover
Blackjack/V.I.P
Blackjack/V.I.P
CLover


Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : Seoul,Korea
Hobiji : Pricati viceve xD
Raspoloženje : Za K-POP uvek :D
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 2937

Forumi, sajtovi, blogovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi, sajtovi, blogovi   Forumi, sajtovi, blogovi Icon_minitime1Sre 24 Apr 2013, 22:27

ELFish ::
Lee Chaerin ::
ELFish ::
[You must be registered and logged in to see this link.]

Posle 1000 godina, skoro i završih big smile
Ovo je forum koji sam nedavno počela da pravim za mog biasa Lee Hi. Curu stvarno obožavam, i baš sam se potrudila i za skin i za sve big smile
Nije još uvijek završen i na engleskom je, ali nadam se da nije već loše big smile Trebaće mi još malo vremena da sve sredim, ali dobro big smile Ko voli Lee Hi, slobodno može da se učlani Very Happy

Ja sam se uclanila, tj. ti si me uclanila a da ja to nisam ni znala unnie big smile Very Happy

Logično big smile

Sta da kazem.. to je moja unnie Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
~Bommie..~
BABY
BABY
~Bommie..~


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : somewhere
Hobiji : SLEEPIN'.
Raspoloženje : ^,^
Datum upisa : 05.01.2013
Broj poruka : 1148

Forumi, sajtovi, blogovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi, sajtovi, blogovi   Forumi, sajtovi, blogovi Icon_minitime1Ned 28 Apr 2013, 21:36

@ELFish yaaay funny
Nazad na vrh Ići dole
xiaolu
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
xiaolu


Datum upisa : 15.12.2012
Broj poruka : 30

Forumi, sajtovi, blogovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi, sajtovi, blogovi   Forumi, sajtovi, blogovi Icon_minitime1Ned 27 Apr 2014, 21:00

Za sve one koji podržavaju Luhana:
[You must be registered and logged in to see this link.]

A evo i twitter račun:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ja sam osnovala taj forum/fanbazu, pa bi bilo lijepo da još fanova sa Balkana zna  Smile 
Možete poslati aplikaciej za određenu poziciju, npr. admin itd.
A Luhan već zna za nas, nekoliko puta smo mu slali darove i torte, pa smo čak i za onaj potres kada je bio u Kini prikupili oko 500 dolara.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumi, sajtovi, blogovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi, sajtovi, blogovi   Forumi, sajtovi, blogovi Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumi, sajtovi, blogovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: K-POP OFF :: Reklame-
Skoči na: