K-POP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na srpski K-pop forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 SHINee

Ići dole 
+32
Choihani
YoonAddict
Budjava
Shawol_94
▼ A.R.M.Y †
mabushii
Lee Taemin
~Mizi
Eternal-Panda
CLover
Elfeu~
keepcalmandbeproudkpoper
Still Alivee.
SONEBoy
taeyeon
KiraBling
VIP611
Pikachu.
A.R.M.Y
Yuri <3
S.O.R.A
~*Taeminnie*~ <3
Nataly♠♥
*MiciiKpoper
SHINeeGirl
PrincessHigh
B2UTYdonna
~Bug Minzy~
CrazyFangirlF*ckYeah~!
Kai-otic
Zelo
r0zI
36 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Still Alivee.
V.I.P
V.I.P
Still Alivee.


Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : Neverland. :33
Raspoloženje : *_*
Datum upisa : 02.03.2013
Broj poruka : 22

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Čet 07 Mar 2013, 16:11

S.O.R.A ::
People judge. We can't stop them. The only thing we can do is fight, believe and never give up. That'll get us there. I know it will.
Znači vaša prepiska je i mene raplakala.Tako je teško da se opiše zašto voliš nekoga,jednostavno ti se javi i ne možeš da objasniš.Možeš da napišeš 01298519528901825902580921859012 strana o tome koliko ga voliš.Znam taj osećaj.
A onda,zašto citiram ovaj deo? Jer je tako istinito. People will leave,people will hurt you.You just have to keep your head up high,fight and survive,at least try,untill you find your place in this world.There's nothing else you can do.And even if you don't make it,you could always proudly say 'I gave my best'.
Zato ja volim svoje bajase,oni me jednostavno nikad neće ostaviti ni razočarati,oni su tu,osobe koje mi život znače,koje me drže u životu,koje mi donose osmeh na lice,osobe zbog kojih sam još uvek živa.Mogu ponosno da kažem da su mi K-Pop i par Britanskih bendova spasili život jer su bili tu kad niko drugi nije.K-Pop mi je sve,ne znam šta bih bez njega.Niko ne razume zašto volim svoje bajase i ja ne umem da objasnim,ali oni su mi uvek tu,za razliku od svih ostalih.
Znači oprostite mi što sam se umešala u raspravu. Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
taeyeon
Shawol
Shawol
taeyeon


Pol : Ženski
Godina : 28
Lokacija : Neptun
Hobiji : tegobim taksiste i gledam tajvanske serije
Raspoloženje : bit će bolje kad Mjesec uđe u Ribu
Datum upisa : 08.02.2013
Broj poruka : 1037

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Čet 07 Mar 2013, 20:18

Still Alivee. ::

Zato ja volim svoje bajase,oni me jednostavno nikad neće ostaviti ni razočarati,oni su tu,osobe koje mi život znače,koje me drže u životu,koje mi donose osmeh na lice,osobe zbog kojih sam još uvek živa.Mogu ponosno da kažem da su mi K-Pop i par Britanskih bendova spasili život jer su bili tu kad niko drugi nije.K-Pop mi je sve,ne znam šta bih bez njega.Niko ne razume zašto volim svoje bajase i ja ne umem da objasnim,ali oni su mi uvek tu,za razliku od svih ostalih.
Znači oprostite mi što sam se umešala u raspravu. Embarassed

Neka si se umiješala. Smile

Citirala sam ti samo taj dio, da ga ja ne bih morala kucati. Rekla bih apsolutno isto. Štaviše, britanski bendovi su me odgojili, a kpop je prosto...nešto što skoro i nema veze s muzikom. Ono što sam godinama prije nego ću otkriti kpop pokušavala stvoriti od drugih izvođača i ljudi općenito, ono što sam očekivala od njih...u kpopu mi je došlo na gotovo. I mogu biti 100% sigurna da će uvijek biti tu za mene, bez brige da će mi dosaditi ili da ću se razočarati u svoje biase na način na koji jesam sto puta prije njih.
Nazad na vrh Ići dole
http://linverno.tumblr.com
S.O.R.A
Shawol
Shawol



Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : SHINee World. <3 ^^
Hobiji : Crtanje, pjevanje, pisanje, plesanje, SANJARENJE. <3
Raspoloženje : DRAW/SING/DANCE/WRITE - REPEAT! <3
Datum upisa : 28.12.2012
Broj poruka : 552

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Čet 07 Mar 2013, 22:01

Neka si se umijesala! Very Happy

Linkin Park je mene odrzavao na nogama i dan danas ne mogu bez njih.

SHINee je moj pocetak.

Nemoguce je objasniti tu ljubav. Prosto nemoguce. I svi mi to iznova pokusavamo ali nam ne ide. Znamo jer to osjecamo ali nikako da nadjemo prave rijeci. Nikako da nadjemo pravi izraz. Rijeci je premalo za to i ni jedna od njih nema jednako veliko znacenje. Ljubav je premala rijec. Stvar je u tome sto mi, K-poperi, to razumijemo i nije nam potrebno objasnjavati. Ostali neka idu do djavola. Nikad se nisu trudili. Zasto bi smo se mi trudili?

Citat :
People will leave,people will hurt you.You just have to keep your head up high,fight and survive,at least try,untill you find your place in this world.There's nothing else you can do.And even if you don't make it,you could always proudly say 'I gave my best'.

They say: "Time heals all the wounds".... Why are my wounds still burning? I wonder every single moment of my life.
No matter how hard you try, those creatures brave enough to call themselves the most intelligent shape of life will always grab your wrist and pull you back. There are millions of them and there is only one YOU. That's the reason I don't care when my knees tremble in pain. That's the reason I pull and fight back - because I am fucking good enough!
We WILL make it. There may be more of them but we are stronger. Why? Because we have a soul and no matter how cracked it is, it's still a soul.
Nazad na vrh Ići dole
Still Alivee.
V.I.P
V.I.P
Still Alivee.


Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : Neverland. :33
Raspoloženje : *_*
Datum upisa : 02.03.2013
Broj poruka : 22

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Pet 08 Mar 2013, 10:07

To je stvar.Da neko drugi sada čita ovo,neko ko nije K-Popper,pitao bi se 'Šta nije u redu sa ovim ljudima? Kako neko koga ne poznaješ može da ti spasi život,kako možeš da voliš nekoga koga ne znaš?'.Mi se razumemo.Mogu ja da budem V.I.P,ti Shawol,a neko drugi Inspirit,svejedno je.Svi osećamo istu ljubav prema svojim bajasima,svi razumemo kako je to kad nam donese osmeh na lice svaki dan,kada iz plakanja možemo da pređemo u smeh u jednom momentu,samo pogledavši jednu sliku,spot ili intervju ili odslušavši jednu pesmu.Razumemo se,to je najbitnije.Znamo onaj osećaj kada smo slomljeni,kada stavimo slušalice u uši i slušamo,upijamo svaku reč koju čujemo,iako znamo celu pesmu napamet ne pevamo.Samo uživamo u tim božanstvenim glasovima,tim osobama koji nas drže jakim.Isto je i sa ženskim idol grupama.Koliko puta sam prošla kroz dan slušajući 2NE1,SNSD,4Minute ili Hello Venus? Jednostavno je tu.Moja ljubav prema K-Popu je tu i nikada neće nestati.Oni su deo mene,sada i zauvek.
S.O.R.A ::
There are millions of them and there is only one YOU. That's the reason I don't care when my knees tremble in pain. That's the reason I pull and fight back - because I am fucking good enough!
Samo taj deo sam citirala,ali sve je tako..Tačno.You know,in the end,it doesn't even matter. (da,priznajem,i ja obožavam Linkin Park. ily) You can trust only yourself.You can tremble in fear,you can cry yourself to sleep every night,you can sit in the dark for hours,but in the end,you have to trust yourself,'cause you are the only person that can save yourself.You have to fight,people don't understand how much you fight every day.And then,you have 'friends','family' or someone who wants to help.Friends always leave.Family stays,but they don't understand.Nobody does.The point is to stay strong and continue fighting.I don't even give a fuck anymore,I am who I am and I'm not giving up.
Nazad na vrh Ići dole
S.O.R.A
Shawol
Shawol



Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : SHINee World. <3 ^^
Hobiji : Crtanje, pjevanje, pisanje, plesanje, SANJARENJE. <3
Raspoloženje : DRAW/SING/DANCE/WRITE - REPEAT! <3
Datum upisa : 28.12.2012
Broj poruka : 552

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Pet 08 Mar 2013, 13:06

Still Alivee. ::
To je stvar.Da neko drugi sada čita ovo,neko ko nije K-Popper,pitao bi se 'Šta nije u redu sa ovim ljudima? Kako neko koga ne poznaješ može da ti spasi život,kako možeš da voliš nekoga koga ne znaš?'.Mi se razumemo.Mogu ja da budem V.I.P,ti Shawol,a neko drugi Inspirit,svejedno je.Svi osećamo istu ljubav prema svojim bajasima,svi razumemo kako je to kad nam donese osmeh na lice svaki dan,kada iz plakanja možemo da pređemo u smeh u jednom momentu,samo pogledavši jednu sliku,spot ili intervju ili odslušavši jednu pesmu.Razumemo se,to je najbitnije.Znamo onaj osećaj kada smo slomljeni,kada stavimo slušalice u uši i slušamo,upijamo svaku reč koju čujemo,iako znamo celu pesmu napamet ne pevamo.Samo uživamo u tim božanstvenim glasovima,tim osobama koji nas drže jakim.Isto je i sa ženskim idol grupama.Koliko puta sam prošla kroz dan slušajući 2NE1,SNSD,4Minute ili Hello Venus? Jednostavno je tu.Moja ljubav prema K-Popu je tu i nikada neće nestati.Oni su deo mene,sada i zauvek.
S.O.R.A ::
There are millions of them and there is only one YOU. That's the reason I don't care when my knees tremble in pain. That's the reason I pull and fight back - because I am fucking good enough!
Samo taj deo sam citirala,ali sve je tako..Tačno.You know,in the end,it doesn't even matter. (da,priznajem,i ja obožavam Linkin Park. ily) You can trust only yourself.You can tremble in fear,you can cry yourself to sleep every night,you can sit in the dark for hours,but in the end,you have to trust yourself,'cause you are the only person that can save yourself.You have to fight,people don't understand how much you fight every day.And then,you have 'friends','family' or someone who wants to help.Friends always leave.Family stays,but they don't understand.Nobody does.The point is to stay strong and continue fighting.I don't even give a fuck anymore,I am who I am and I'm not giving up.


I friggin' luv u! >3<

But we have to remember that we are not alone. We've got each other. We are those who stay forever. We are the only ones who understand because we are all one. We are not friends. We are brothers and sisters. My blood is pearl aqua and those who don't like it can do to Hell. We are the only family that understands and stays after seeing the real us. We are really ALL ONE.

I'm so happy there are people like me~! ily
Nazad na vrh Ići dole
Still Alivee.
V.I.P
V.I.P
Still Alivee.


Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : Neverland. :33
Raspoloženje : *_*
Datum upisa : 02.03.2013
Broj poruka : 22

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Pet 08 Mar 2013, 18:22

S.O.R.A ::
We are not friends. We are brothers and sisters. My blood is pearl aqua and those who don't like it can do to Hell. We are the only family that understands and stays after seeing the real us. We are really ALL ONE.
To je tako istinito.Ja pripadam u mnogo fandoma,i svuda se osećam tako...Dobrodošlo. Toliko ima ljudi koje ne poznajem,a znam da mogu da računam na njih.Evo,mi se ni ne znamo,ali imamo takvu nekakvu povazanost kakvu drugi ne razumeju.Jednostavno smo...Prijatelji Porodica. Who doesn't like that our blood is pearl aqua can go to hell. (taj deo mi je ulepšao dan.) SHINee Fighting,SHAWOL fighting! friends
Nazad na vrh Ići dole
S.O.R.A
Shawol
Shawol



Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : SHINee World. <3 ^^
Hobiji : Crtanje, pjevanje, pisanje, plesanje, SANJARENJE. <3
Raspoloženje : DRAW/SING/DANCE/WRITE - REPEAT! <3
Datum upisa : 28.12.2012
Broj poruka : 552

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Pet 08 Mar 2013, 22:19

Still Alivee. ::
S.O.R.A ::
We are not friends. We are brothers and sisters. My blood is pearl aqua and those who don't like it can do to Hell. We are the only family that understands and stays after seeing the real us. We are really ALL ONE.
To je tako istinito.Ja pripadam u mnogo fandoma,i svuda se osećam tako...Dobrodošlo. Toliko ima ljudi koje ne poznajem,a znam da mogu da računam na njih.Evo,mi se ni ne znamo,ali imamo takvu nekakvu povazanost kakvu drugi ne razumeju.Jednostavno smo...Prijatelji Porodica. Who doesn't like that our blood is pearl aqua can go to hell. (taj deo mi je ulepšao dan.) SHINee Fighting,SHAWOL fighting! friends


Slazem se. Mi smo drugaciji. Mi se drzimo zajedno bez obzira na sve. Mi znamo price jedni drugih. Mi slusamo jedni druge i kad cutimo. Mi smo takvi. Mi smo jedno.
K-pop je sve sto imam. Very Happy Ne mogu da odustanem jer nemam cemu da se vratim. big smile Imam samo vas. Very Happy
SHINee fighting, SHAWOL fighting, KPOP fighting, FOREVER FIGHTING! ily
Nazad na vrh Ići dole
taeyeon
Shawol
Shawol
taeyeon


Pol : Ženski
Godina : 28
Lokacija : Neptun
Hobiji : tegobim taksiste i gledam tajvanske serije
Raspoloženje : bit će bolje kad Mjesec uđe u Ribu
Datum upisa : 08.02.2013
Broj poruka : 1037

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Pet 08 Mar 2013, 23:09

S.O.R.A ::
Still Alivee. ::
S.O.R.A ::
We are not friends. We are brothers and sisters. My blood is pearl aqua and those who don't like it can do to Hell. We are the only family that understands and stays after seeing the real us. We are really ALL ONE.
To je tako istinito.Ja pripadam u mnogo fandoma,i svuda se osećam tako...Dobrodošlo. Toliko ima ljudi koje ne poznajem,a znam da mogu da računam na njih.Evo,mi se ni ne znamo,ali imamo takvu nekakvu povazanost kakvu drugi ne razumeju.Jednostavno smo...Prijatelji Porodica. Who doesn't like that our blood is pearl aqua can go to hell. (taj deo mi je ulepšao dan.) SHINee Fighting,SHAWOL fighting! friends


Slazem se. Mi smo drugaciji. Mi se drzimo zajedno bez obzira na sve. Mi znamo price jedni drugih. Mi slusamo jedni druge i kad cutimo. Mi smo takvi. Mi smo jedno.
K-pop je sve sto imam. Very Happy Ne mogu da odustanem jer nemam cemu da se vratim. big smile Imam samo vas. Very Happy
SHINee fighting, SHAWOL fighting, KPOP fighting, FOREVER FIGHTING! ily

*dirljiv, moćan soundtrack u pozadini*

Prestanite, ja ću se na kraju rasplakati. Ne zezam se. xd

*muzika se nastavlja i odjednom onaj zavrnuti zvuk i tišina*

Moni, zaboravila si Bling Bling fighting. Pokvari mi doživljaj.

Nazad na vrh Ići dole
http://linverno.tumblr.com
S.O.R.A
Shawol
Shawol



Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : SHINee World. <3 ^^
Hobiji : Crtanje, pjevanje, pisanje, plesanje, SANJARENJE. <3
Raspoloženje : DRAW/SING/DANCE/WRITE - REPEAT! <3
Datum upisa : 28.12.2012
Broj poruka : 552

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Sub 09 Mar 2013, 00:45

Bolne, ostre rijeci se cuju najdalje i ostaju urezane u vremenu. Lijepe, dirljive rijeci se cuju na tren i nestaju. Kad ogledalo ocistimo, ono blista i blista ali se na kaju isprlja... ali kad se slomi, mozemo ga popraviti ali nas odraz, nasa ljepota ostaje pokidana na komade zauvijek. Zato cutim. Jer se ne cujem. Ogledalo ionako ne moze da nam pokaze nikakvu prokletu ljepotu. Very Happy

Bling Bling nije ogledalo nego dijamant. Bling Bling fighting!
Nazad na vrh Ići dole
taeyeon
Shawol
Shawol
taeyeon


Pol : Ženski
Godina : 28
Lokacija : Neptun
Hobiji : tegobim taksiste i gledam tajvanske serije
Raspoloženje : bit će bolje kad Mjesec uđe u Ribu
Datum upisa : 08.02.2013
Broj poruka : 1037

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Sub 09 Mar 2013, 01:05

S.O.R.A ::
Bolne, ostre rijeci se cuju najdalje i ostaju urezane u vremenu. Lijepe, dirljive rijeci se cuju na tren i nestaju. Kad ogledalo ocistimo, ono blista i blista ali se na kaju isprlja... ali kad se slomi, mozemo ga popraviti ali nas odraz, nasa ljepota ostaje pokidana na komade zauvijek. Zato cutim. Jer se ne cujem. Ogledalo ionako ne moze da nam pokaze nikakvu prokletu ljepotu. Very Happy

Bling Bling nije ogledalo nego dijamant. Bling Bling fighting!

rihanna_-_diamonds.mp3

Diamonds reflect as well, only brighter. That probably means something, so...nema potrebe za prikazivanjem ljepote, nego suštinskog. Fighting! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://linverno.tumblr.com
S.O.R.A
Shawol
Shawol



Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : SHINee World. <3 ^^
Hobiji : Crtanje, pjevanje, pisanje, plesanje, SANJARENJE. <3
Raspoloženje : DRAW/SING/DANCE/WRITE - REPEAT! <3
Datum upisa : 28.12.2012
Broj poruka : 552

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Sub 09 Mar 2013, 01:09

Bling Bling will shine forever. I know it. ily
Nazad na vrh Ići dole
keepcalmandbeproudkpoper
L.O.Λ.E
L.O.Λ.E
keepcalmandbeproudkpoper


Pol : Ženski
Godina : 23
Lokacija : Srbija, Pančevo :)
Hobiji : Slušanje muzike xd
Raspoloženje : Pa finoo :D Raspoloženje popravlja uvek kpop! :D ♥
Datum upisa : 09.03.2013
Broj poruka : 7

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Ned 10 Mar 2013, 19:50

Obožavam ihh :OO
Lucifer, RingDingDong,Sherlock,Hello,Repaly.. ♥️
Lucifer, definitivno! Very Happy♥️☺️
Nazad na vrh Ići dole
taeyeon
Shawol
Shawol
taeyeon


Pol : Ženski
Godina : 28
Lokacija : Neptun
Hobiji : tegobim taksiste i gledam tajvanske serije
Raspoloženje : bit će bolje kad Mjesec uđe u Ribu
Datum upisa : 08.02.2013
Broj poruka : 1037

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Sub 16 Mar 2013, 11:30

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://linverno.tumblr.com
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Uto 19 Mar 2013, 17:14

Jessica ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Haha, slazem se. Laughing Mada to ne vazi samo za njega. :3
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
Elfeu~
E.L.F
E.L.F
Elfeu~


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Bijelo Polje, Neverland
Hobiji : Every day I'm K-Poppin' xD
Raspoloženje : Okej, I guess :'D
Datum upisa : 28.11.2012
Broj poruka : 2656

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Sub 30 Mar 2013, 12:03

Nisam Shawol, ali ono volim ih Very Happy
Omiljeni član : Key
Omiljena pesma : Lucifer i Sherlock
Spotovi takođe Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
taeyeon
Shawol
Shawol
taeyeon


Pol : Ženski
Godina : 28
Lokacija : Neptun
Hobiji : tegobim taksiste i gledam tajvanske serije
Raspoloženje : bit će bolje kad Mjesec uđe u Ribu
Datum upisa : 08.02.2013
Broj poruka : 1037

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Sub 30 Mar 2013, 19:11

Postane li PINee fandom joke, ubit ću nekoga.
Nazad na vrh Ići dole
http://linverno.tumblr.com
CLover
Blackjack/V.I.P
Blackjack/V.I.P
CLover


Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : Seoul,Korea
Hobiji : Pricati viceve xD
Raspoloženje : Za K-POP uvek :D
Datum upisa : 01.12.2012
Broj poruka : 2937

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Sub 30 Mar 2013, 22:59

Omiljeni clan: Minho
Omiljena pjesma:Lucifer i Sherlock
Omiljeni spot:Lucifer
Nazad na vrh Ići dole
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Sub 30 Mar 2013, 23:57

Omiljeni clanovi su mi Key i TAEMAN Taemin.
Omiljena pesma: Dazzling Girl. Totalno je fabulous. Mogu da zamislim sljokice cak iako je samo slusam.
Poret toga Sherlock, Ring Ding Dong, Lucifer, i ostale nasiroko poznate pesme.
Najbolji MV mi je Sherlock Dance Vesion, posto volim SHINee-jeve plesacke sposobnosti.
Nazad na vrh Ići dole
taeyeon
Shawol
Shawol
taeyeon


Pol : Ženski
Godina : 28
Lokacija : Neptun
Hobiji : tegobim taksiste i gledam tajvanske serije
Raspoloženje : bit će bolje kad Mjesec uđe u Ribu
Datum upisa : 08.02.2013
Broj poruka : 1037

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Sre 10 Apr 2013, 11:37

[You must be registered and logged in to see this link.]

noboDY WAKES UP THIS PRETTY

i had to share
Nazad na vrh Ići dole
http://linverno.tumblr.com
Eternal-Panda
KissMe
KissMe
Eternal-Panda


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : Zr
Raspoloženje : excited KissMe~
Datum upisa : 23.12.2012
Broj poruka : 1330

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Sre 10 Apr 2013, 14:16

Jessica ::
[You must be registered and logged in to see this link.]

noboDY WAKES UP THIS PRETTY

i had to share
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
taeyeon
Shawol
Shawol
taeyeon


Pol : Ženski
Godina : 28
Lokacija : Neptun
Hobiji : tegobim taksiste i gledam tajvanske serije
Raspoloženje : bit će bolje kad Mjesec uđe u Ribu
Datum upisa : 08.02.2013
Broj poruka : 1037

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Pon 22 Apr 2013, 21:24

[You must be registered and logged in to see this image.]

jjong is that u
Nazad na vrh Ići dole
http://linverno.tumblr.com
~Mizi
Shawol
Shawol
~Mizi


Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : SHINee World
Hobiji : Gitara, breakdance, crtanje
Datum upisa : 07.05.2013
Broj poruka : 19

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Uto 07 Maj 2013, 18:18

SHINee - samo im ime kaze kakvi su - NAJBOLJI!
Grupa koja me je uvela u svet K-Popa, grupa cije pesme me uvek oraspoloze, ali i uz cije pesme uvek mogu da zaplacem uz pomisao da su toliko daleko. T.T
Svaki clan je poseban na svoj nacin, oni su kompletni muzicari, njihova muzika je fantasticna, njihove emisije mogu da gledam stalno i nikad mi nece dosaditi. Oni su uvek tu za mene, a glavni cilj u zivotu mi je da ih upoznam. Najvise na svetu volim JongHyun-a, on je nesto najlepse na svetu sto postoji! Samo o njemu bih mogla da pisem do sutra, ali posto se ovaj post vec oduzio, odgovoricu na postavljena pitanja. :3
Kao sto rekoh, Jong mi je omiljeni clan. ♥
Obozavam svaku njihovu pesmu, ali cu izdvojiti RingDingDong, zato sto je to prva K-Pop pesma koju sam ikada cula, ali smatram da oni imaju mnogo boljih pesama.
A omiljeni MV... hmm... takodje RDD, zato sto sam se gledajuci taj spot zaklela da cu upoznati JongHyuna i on je meni najposebniji! Ali najbolji spot je 1000 Years always by your side :]
♥ ♥ ♥ SHINee ♥ ♥ ♥
Nazad na vrh Ići dole
http://dreamy--eyed.tumblr.com
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Pol : Ženski
Godina : 30
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4965

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Uto 07 Maj 2013, 19:03

~Mizi ::
Samo o njemu bih mogla da pisem do sutra


Pisi slobodno. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
Lee Taemin
Shawol
Shawol
Lee Taemin


Pol : Ženski
Godina : 25
Lokacija : Shinee World
Hobiji : Crtanje, slusanje K-Popa,Pjevanje
Raspoloženje : Very happy
Datum upisa : 27.05.2013
Broj poruka : 10

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Sre 29 Maj 2013, 17:05

Shinee je moja omiljena grupa
Najbolja pjesma: Ring Ding Dong
Najj iz grupe:Taemin ily
Nazad na vrh Ići dole
mabushii
Shawol
Shawol
mabushii


Pol : Ženski
Godina : 26
Lokacija : Kanada
Hobiji : Pevanje, slušati muziku, jezike
Raspoloženje : Sretna
Datum upisa : 03.01.2013
Broj poruka : 30

SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1Pet 31 Maj 2013, 07:02

Obožavam Shinee! Very Happy
Omiljeni član:Taemin i Key
Omlijena pesma:Lucifer
Omiljeni spot:Ring ding dong Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://prevodikpopijpop.wordpress.com/
Sponsored content





SHINee - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHINee   SHINee - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
SHINee
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» SHINee
» SHINee
» SHINee
» SHINee
» SHINee

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: K-POP :: K-pop boy bendovi :: Bendovi-
Skoči na: