K-POP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na srpski K-pop forum!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Show your K-pop collection!

Ići dole 
+6
Kai-otic
Elfeu~
BubbleDreams
Eternal-Panda
Lynda_
SONEBoy
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Lynda_
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
Lynda_


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Hrvatska
Hobiji : Muzika, svašta nešto.
Raspoloženje : ^-^
Datum upisa : 06.12.2012
Broj poruka : 177

Show your K-pop collection! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 3 Icon_minitime1Čet 18 Apr 2013, 21:12

eky ::


Pa, to sam i ja pomislila. Ne znam stvarno, mozda oni preko drugacije poste salju? Neutral

Samo mi sad ovi ne mogu da vrate novac preko Western Union-a (ne razumem zasto, kako sam ja mogla im posaljem, a oni podigli novac i ne mogu da posalju nazad?), nego kazu da moraju da pronadju drugi nacin. Bas lepo. -.-


Ne znam, ako bi mozda mogli da posalju u drugu zemlju pored Srbije, da li bi mi neko pomogao i preuzeo to pa poslao meni (ja bih platila sve troskove, naravno)?
Znam da puno trazim i razumecu ako ne mozete, ali toga sam se jednio setila...

Ja sam baš bila napisala da je neka cura tu kod nas naručila 2 cd-a i jedan live dvd preko Kpoptowna i da nije bilo nikakvih problema tijekom naručivanja i došlo joj je u roku 15 dana. Tako da mi nije jasno zašto tebi neće, možda si stavila neku krivu opciju. Ja se stvarno ne kužim u to pa ti ne mogu pomoć. Samo što neznam dali je ta cura uplatila preko Western uniona ili karticom. Mogu je pitati pa ću ti znati reći. Ili ti se može javiti preko youtub-a ako nije problem, mislim, 'znate' se od tamo pa ti ona može reći sve u detalje pa se možete oko svega međusobno dogovoriti. Ja se nadam da ćeš uspjeti nekako rješiti da ti vrate novac.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=PLuGiZxXDiNhKOUwmVA4e7-uFsqgy9WN0m https://www.youtube.com/user/4LyNdA4
BubbleDreams
Blackjack
Blackjack
BubbleDreams


Pol : Muški
Godina : 27
Lokacija : Србија
Datum upisa : 15.02.2013
Broj poruka : 171

Show your K-pop collection! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 3 Icon_minitime1Pet 19 Apr 2013, 01:24

E Eky, baš šteta šta se desilo. U praksi, na 99% sajtova piše samo Serbia, i to jedna opcija. Prvi put čujem da imaju dve opcije, Serbia Republic i cosob? Cosob? Ja znam da se tako KiM ne piše tako, već kao što mi kažemo, ne znam.
Pitaj da ti ipak pošalju novac preko Western uniona, jer drugu mogućnost nema. Trenutno nam Paypal radi samo do pola, to jest možemo da plaćamo, ali ne i da primamo novac, mislim nismo jedini, tako je sa mnogim zemljama bilo koje su dobile paypal, u početku nisu imale mogućnost primanja novca, tako sam čitao, tako da very hard situation. I hope you will solve it.
Nazad na vrh Ići dole
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Show your K-pop collection! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 3 Icon_minitime1Ned 21 Apr 2013, 01:24

Lynda_ ::
Ja sam baš bila napisala da je neka cura tu kod nas naručila 2 cd-a i jedan live dvd preko Kpoptowna i da nije bilo nikakvih problema tijekom naručivanja i došlo joj je u roku 15 dana. Tako da mi nije jasno zašto tebi neće, možda si stavila neku krivu opciju. Ja se stvarno ne kužim u to pa ti ne mogu pomoć. Samo što neznam dali je ta cura uplatila preko Western uniona ili karticom. Mogu je pitati pa ću ti znati reći. Ili ti se može javiti preko youtub-a ako nije problem, mislim, 'znate' se od tamo pa ti ona može reći sve u detalje pa se možete oko svega međusobno dogovoriti. Ja se nadam da ćeš uspjeti nekako rješiti da ti vrate novac.

A, ok. Koji je njen yt profil? ^^

BubbleDreams ::
E Eky, baš šteta šta se desilo. U praksi, na 99% sajtova piše samo Serbia, i to jedna opcija. Prvi put čujem da imaju dve opcije, Serbia Republic i cosob? Cosob? Ja znam da se tako KiM ne piše tako, već kao što mi kažemo, ne znam.
Pitaj da ti ipak pošalju novac preko Western uniona, jer drugu mogućnost nema. Trenutno nam Paypal radi samo do pola, to jest možemo da plaćamo, ali ne i da primamo novac, mislim nismo jedini, tako je sa mnogim zemljama bilo koje su dobile paypal, u početku nisu imale mogućnost primanja novca, tako sam čitao, tako da very hard situation. I hope you will solve it.

Pa, ne znam ni ja na sta su mislili pod "cosob", ali logicno bi bilo Kosovo. A ionako ne bih mogla da im kazem drugacije nego da sam iz Republike Srbije, posto nisam iz KiM...
Ne znam, i ja se nadam da cu resiti ovo sto pre. :/
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
Lynda_
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
Lynda_


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Hrvatska
Hobiji : Muzika, svašta nešto.
Raspoloženje : ^-^
Datum upisa : 06.12.2012
Broj poruka : 177

Show your K-pop collection! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 3 Icon_minitime1Ned 21 Apr 2013, 23:04

Odgov. sam ti preko priv. poruke.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=PLuGiZxXDiNhKOUwmVA4e7-uFsqgy9WN0m https://www.youtube.com/user/4LyNdA4
~Bommie..~
BABY
BABY
~Bommie..~


Pol : Ženski
Godina : 27
Lokacija : somewhere
Hobiji : SLEEPIN'.
Raspoloženje : ^,^
Datum upisa : 05.01.2013
Broj poruka : 1148

Show your K-pop collection! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 3 Icon_minitime1Pon 29 Apr 2013, 09:40

BubbleDreams ::
E Eky, baš šteta šta se desilo. U praksi, na 99% sajtova piše samo Serbia, i to jedna opcija. Prvi put čujem da imaju dve opcije, Serbia Republic i cosob? Cosob? Ja znam da se tako KiM ne piše tako, već kao što mi kažemo, ne znam.
Pitaj da ti ipak pošalju novac preko Western uniona, jer drugu mogućnost nema. Trenutno nam Paypal radi samo do pola, to jest možemo da plaćamo, ali ne i da primamo novac, mislim nismo jedini, tako je sa mnogim zemljama bilo koje su dobile paypal, u početku nisu imale mogućnost primanja novca, tako sam čitao, tako da very hard situation. I hope you will solve it.
Čuj Cosob big smile
Nazad na vrh Ići dole
Kai-otic
A.R.M.Y
A.R.M.Y
Kai-otic


Pol : Ženski
Godina : 31
Lokacija : Lost
Datum upisa : 15.10.2012
Broj poruka : 4661

Show your K-pop collection! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 3 Icon_minitime1Uto 30 Apr 2013, 16:32

Choi JunHong ::
BubbleDreams ::
E Eky, baš šteta šta se desilo. U praksi, na 99% sajtova piše samo Serbia, i to jedna opcija. Prvi put čujem da imaju dve opcije, Serbia Republic i cosob? Cosob? Ja znam da se tako KiM ne piše tako, već kao što mi kažemo, ne znam.
Pitaj da ti ipak pošalju novac preko Western uniona, jer drugu mogućnost nema. Trenutno nam Paypal radi samo do pola, to jest možemo da plaćamo, ali ne i da primamo novac, mislim nismo jedini, tako je sa mnogim zemljama bilo koje su dobile paypal, u početku nisu imale mogućnost primanja novca, tako sam čitao, tako da very hard situation. I hope you will solve it.
Čuj Cosob big smile

Pa, tako su napisali. Very Happy Ne znam odakle im to...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?list=FLnKyoDzU6zOh8mnJY6VZkgA
404Error
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP



Pol : Other / Decline to state
Datum upisa : 31.05.2014
Broj poruka : 3066

Show your K-pop collection! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 3 Icon_minitime1Uto 03 Jun 2014, 09:39

Omg o.O Ljubomorna sam itekako na sve ove sto imaju nesto. Ja nemam nista ):

Ok ne bukvalno nista. Imam 46 K-Pop postera + 2 cekam da dodju. Skupljam to vec 2 godine. A ako je ko voljan da mi kaze da li da platim 7.5 km (mozda oko 350 dinara-nisam sigurna) zbog K-Much postera a ja niti ih slusam niti mi se nesto posebno svidjaju?
Nazad na vrh Ići dole
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Pol : Ženski
Godina : 30
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4965

Show your K-pop collection! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 3 Icon_minitime1Uto 17 Jun 2014, 18:53

LUNAtic ::
Omg o.O Ljubomorna sam itekako na sve ove sto imaju nesto. Ja nemam nista ):
A ako je ko voljan da mi kaze da li da platim 7.5 km (mozda oko 350 dinara-nisam sigurna) zbog K-Much postera a ja niti ih slusam niti mi se nesto posebno svidjaju?

Mi ja nemam nista, osim postera, ali mi ni ne treba. Mozda zvuci cudno, ali tako je.  Neutral 
A, je l' znas da mozes da dobijes na nekim akcijama besplatno albume? Eky je dobila No Mercy.
Ja licno ne bih kupila nista za toliko, ako mi se ne svidja. Npr. kupujem uvek Hej! bez obzira da li znam o kome je taj k-pop clanak ili da li ih volim, ali Hej! kosta samo 110 dinara. Ti razmisli da li bi da das taj novac na nesto sto ti se ne svidja, ili da kasnije da kupis nesto sto je skuplje, a dopada ti se.  Smile 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
404Error
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP



Pol : Other / Decline to state
Datum upisa : 31.05.2014
Broj poruka : 3066

Show your K-pop collection! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 3 Icon_minitime1Sre 18 Jun 2014, 14:46

Pa i odlučila sam da ne kupim, s obzirom da je to skupo za skoro ništa. Pare mogu da potrošim na bolji broj koji bi trebao izaći za 1/2 sedmice.
Pa ne trebaju meni CDs npr. ali bih voljela da imam Photobook ili majicu. To mi je puno bolje od običnog CD-a.
A preko kojih akcija? Allkpop give away ili neka druga koja ima veće vjerovatnoce da će se nešto dobiti (s obzirom da su većina fanova na allkpop-u, teško je)?
Nazad na vrh Ići dole
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Pol : Ženski
Godina : 30
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4965

Show your K-pop collection! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 3 Icon_minitime1Sre 18 Jun 2014, 16:08

Pa, uglavnom give away akcije. Ona je na twitteru dobila, ali ja ne znam gde se jos moze da se dobije. To moracu nju da pitam.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
Mely_Kpopper
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP
Mely_Kpopper


Pol : Ženski
Godina : 24
Lokacija : Seoul, South Korea
Hobiji : Fangirling!
Datum upisa : 12.06.2014
Broj poruka : 375

Show your K-pop collection! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 3 Icon_minitime1Sre 18 Jun 2014, 18:25

Imam 1.5 postera

1 poster s 2ne1 i pola postera od NU'EST big smile što sam dobila prije nego što sam saznala za k-pop
Nazad na vrh Ići dole
404Error
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP



Pol : Other / Decline to state
Datum upisa : 31.05.2014
Broj poruka : 3066

Show your K-pop collection! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 3 Icon_minitime1Sre 18 Jun 2014, 18:29

Pa kupi novi posterbook. Imaš B.A.P i BIGBANG. Živiš u Hrvatskoj. Možeš bez problema kupiti za razliku od mene. Kod mene u mom gradu dolazi samo jedan broj i to na određenom kiosku. Pa moram da žurim da ga kupim da ne bi neko prije. -.-
Nazad na vrh Ići dole
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Pol : Ženski
Godina : 30
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4965

Show your K-pop collection! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 3 Icon_minitime1Pet 27 Jun 2014, 20:34

마크의 아내 ::
Pa kupi novi posterbook. Imaš B.A.P i BIGBANG. Živiš u Hrvatskoj. Možeš bez problema kupiti za razliku od mene. Kod mene u mom gradu dolazi samo jedan broj i to na određenom kiosku. Pa moram da žurim da ga kupim da ne bi neko prije. -.-

Hej! posterbook ili Bravo? Kod nas jos nema ili su vec sve pokupovali?  affraid  Nadam se da nisu.  Sad 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
404Error
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP



Pol : Other / Decline to state
Datum upisa : 31.05.2014
Broj poruka : 3066

Show your K-pop collection! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 3 Icon_minitime1Pet 27 Jun 2014, 22:17

Ok posterbook. Kako znam ne dolazi u Srbiju. :/ Ima ga samo u Hrvatskoj i ponesto u BiH (kao sto sam rekla, jedan broj u citavom gradu). Ne znam kako da ti kazem da dodjes do njega. Mozda ako imas nekog u Hrvatskoj ali u to sumnjam.
Nazad na vrh Ići dole
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Pol : Ženski
Godina : 30
Hobiji : Citanje
Raspoloženje : -.-
Datum upisa : 14.10.2012
Broj poruka : 4965

Show your K-pop collection! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 3 Icon_minitime1Ned 29 Jun 2014, 20:59

Hm, ali pre je bilo i kod nas. Pitacu drugaricu da pogleda u Beogradu, mozda tamo ima.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/playlist?feature=g-user-f&list=FLNxFJ-eS0fHUEx_PuGhyRcw http://us5andth-4ever.heavenforum.org/
404Error
I ♥ K-POP
I ♥ K-POP



Pol : Other / Decline to state
Datum upisa : 31.05.2014
Broj poruka : 3066

Show your K-pop collection! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 3 Icon_minitime1Sre 17 Sep 2014, 23:11

Sad uz postere imam i jednu, pomalo blesavu, K-Pop narukvicu i B.A.P autogram kartu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Show your K-pop collection! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Show your K-pop collection!   Show your K-pop collection! - Page 3 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Show your K-pop collection!
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
K-POP FORUM :: K-pop svastara :: Zanimljivosti :: K-pop pricaonica-
Skoči na: